Sign In

Veli Hikayeleri


Gülce T.

Kızım için kreş araştırması yaparken Kidoole işimizi çok kolaylaştırdı. Kidoole’nin kaliteli, Bakanlık tarafından denetlenen, yüksek müşteri memnuniyeti olan kreşler ile anlaşması olduğu için, direkt bu okulları araştırdık. Mavi Sandal Küçük Yalı Bakım Evi’ne kaydımızı yaptırdık. Kızımızı içimiz rahat bir şekilde güvenle emin ellere teslim ediyoruz ve Mavi Sandal’dan çok memnunuz..
Okul ücretlerinde ciddi bir indirim avantajının yanısıra, süreçte tüm sorularımıza Kidoole yetkilileri her zaman çok yardımcı oldular.. Teşekkürler Kidoole…

Garanti BBVA Genel Müdürlük Çalışanı

Selen Ç.

İnternette okulları arastırırken Kidoole ile tanıstım. İyikide tanıstım kayıt öncesi okullarla ilgili kafamdaki bütün soruları giderdi bize uygun olan okulu secmemde yardımcı oldu ve kayıt için her noktasında beraber ilerledik. Ayrıca Kidoole sayesinde okuldaki en düşük ücreti ödeyen veli ben oldum 🙂 Okula basladıktan sonra da iletişimimiz devam etti. Kızım cok mutlu okula gidiyor yönlendirmeniz, ilgi alakanız ve hersey için çok teşekkür ederiz. İyiki yollarımız kesişmiş..
Sevgiler,

Tasarımcı

Canan K.

4 yaşındaki kızım için acil kreş arayışına girdiğimiz bir zamanda bir arkadaşımız Kidoole ile olan anlasmamızdan bahsetti. Kreş de uzun süreli kalması gerektiğinden, hem kaliteli vakit geçirebileceği hem de kapanış saati uygun olan bir kreş bulmam gerekiyordu. Kıdoole sistemi üzerinden Erse Anaokukuna randevu alarak indirimli fiyat tarifesinde kaydınızı yaptırdık. Üye anaokullarında seçici olunması nedeniyle de pandemi döneminin onemli konularından olan hijyen başta olmak üzere, öğretmenlerimizin ilgisi, çocukları takibi konusunda cok başarılı olan bir okul tercih etmiş olduk. Teşekkür ederiz.

İş Bankası Şube Çalışanı

Betül B.

Çocuğum için kreş araştırırken şirketimizin duyurularında Kidoole ile anlaşmasını gördüm. S.E.N AKADEMİ’ye Kidoole üzerinden istedigimiz gün ve saate randevu alarak ziyaret ettim. Kidoole ile yaptığım görüşmede her bütçeye uygun kreş olduğunu fark ettim. Bu yönü ile de çok mutlu etti beni. 33 aylik kızım kreşten cok mutlu geliyor bu durumu da çalışan bir anne olarak beni çok ama çok mutlu ediyor. Gün içerisinde huzur ile çalışıyorum biliyorum ki kızım mutlu huzurlu.
Teşekkürler

İstanbul Yeni Havalimanı Çalışanı

Zeliha U.

Mükemmel bir işletme çok teşekkür ediyorum destekler ve yönlendirmeleri sayesinde oğlumu güvenilir bir kreşe teslim ettim minnettarım.

Güzellik Merkezi

Elif Ö.

İlk günden itibaren ilgi ve alakasıyla iyi ki Kidoole üzerinden kayıt yaptırdık. Çok memnunuz teşekkürler

Garanti Bankası Çalışanı

Sevda G.

Merhabalar kızım için okul araştırırken Kidoole ile iletişime geçtim çok destek oldular çok güzel bir okula kayıt yaptırdık hızlı iletişimleri için teşekkürler.

Garanti Bankası Çalışanı

Dilek C.

4 yaşındaki oğlum için kreş arayışındayken şirketimizin Kidoole ile anlaşması olduğunu gördüm ve sayelerinde Kum Anaokulları’na oğlumuzu indirimli olarak yazdırdık.
Kum okullarını bulabildiğimiz için bize aracı oldunuz, sizlere çok teşekkür ediyoruz☺️

THY Çalışanı

Yusuf K.

Bir haftasonu oğlum için internetten kreş araştırırken Kidoole ile tanıştım. İlk andan itibaren çok yardımcı oldular ve seçtiğimiz kreşte hatrı sayılır bir indirim sağladılar. Akabinde de kreşin 3. ayında destek ödemeleri de oldu. Bu tarz bir avantajdan daha fazla kişi haberdar olmalı bence. İlgileri ve yardımları için teşekkür ederim.

THY Çalışanı

Emine Ö.

Kızımın kreş arayışında önceliğimi Kidoole’nin anlaşmalı olduğu kreşlere verdim. Yönlendirildiğim bir kreşte karar kıldım ve memnuniyetle devam ediyoruz. Anlaşma sürecindeki tüm desteği ve ilgisi için öncelikle Neşe Hanım ve tüm ekibe teşekkürlerimi iletmek isterim.

Garanti Bankası Çalışanı

Ali A.

4 yaşındaki oğlum için okul araştırması yaparken Kidoole ile tanıştık, anlaşmalı eğitim kurumları kaliteli ve belli tecrübe ile olgunluğa erişmiş kurumlar, biz Neşe Erberk eğitim kurumu ile yola devam etmek istedik Kidoole bu süreçte kurum ile kordinasyon ve diğer konularda çok destek oldu, kendilerine teşekkür ederim.

Teb Faktoring A.Ş. Çalışanı

Emin B.

Merhaba, sizler vasıtasıyla oğlumun anaokulu kaydını yaptırmıştım. Kidoole vasıtasıyla hem çevremdeki okulları öğrenme şansım oldu, hem indirim kazandık hem de nakit iadesi elde ettik. Bu süre zarfında bizimle ilgilenen Neşe Hanım’a çok teşekkür ederiz. Sürecin her aşamasında bize çok yardımcı oldu. Biz de memnuniyetimiz paralelinde sisteme Teknosa’yı dahil ettik. Sistemdeki tüm paydaşlara teşekkürler

Garanti BBVA Çalışanı

Didem G.

Çalıştığım bankanın Kidoole üzerinden indirim yaptığını öğrendiğimde hemen araştırmaya başladım. Kendi semtindeki kreşlerden randevu ayarladılar ve görüşmeler sonucunda kaydımızı yaptırdık. Bu süreçte oldukça ilgiliydiler. Gayet memnun kaldım. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Yapı Kredi Bankası Çalışanı

Arzu Y.

Uzun okul arayışımız neticesinde bize yardımcı olan ve kararımızı kolaylaştıran Kidoole ekibine teşekkür ederiz.

Türkiye İş Bankası Çalışanı

Hülya B.

Kidoole ile tesadüfen tanıştım. İşe başlarken bulunduğum çevrede tam gün eğitim veren okulları araştırırken karşıma çıktı iyikide çıkmış tüm yönetici ve çalışanlarına sonsuz teşekkürler. Onların yönlendirmeleri sayesinde kızımı güvenebileceğim bir kreşe yazdırma fırsatı buldum.

Çiğdem Y.

Oğlum için uygun gördüğümüz anaokulu için internetten araştırma yaparken , okulun internet sayfasında Kidoole uygulamasıyla karşılaştık. Okuldan randevu almamızdan kaydımıza kadar her şeyle ilgilendiler.Çok uygun bir fiyata kayıt yaptırmış olduk. Üç ay dolar dolmaz hemen bizimle iletişime girdiler ve ardından hediyemizi de aldık. Ben ilgili tavırları için teşekkür ederim.Rümeysa Hanım ve Elif Hanım’a ayrıca teşekkür ediyorum. ❤️Herkese anaokulu ve kreş arayışında Kidoole uygulamasını tavsiye ediyorum.

Zuhal A.

Kidoole ile çalışmak çok keyifliydi. Benimle iletişime geçen herkes çok kibar, içten ve ilgiliydi. Yaklaşımları o kadar hoşuma gitti ki. Ayrıca yönlendirmeleri, bilgi donanımları, süreçteki takip başarıları da çok iyiydi. Üzerine bir de Kidoole üzerinden kayıt yaptırdığımız için indirim de aldık, bu da bonusu oldu. Bu süreçte emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Birebir benimle ilgilenen Neşe ve Elif Hanıma tüm yardımları ve nazik yaklaşımları için ayrıca teşekkür ediyorum.

TT

Cansu U.

Kidoole kızıma kreş bulma konusunda çok destek oldu. Ayrıca indirime de hak kazandık. Söz verdikleri tarihte hediye olarak gönderim yaptılar.
Kreş bulmadan önce Kidoole ile tanışmanızı tavsiye ederim ????????

Akbank

Yorumunuzu İletin

Zorunlu


Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


      Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


        Online Hizmet Başvurusu