Sign In

Veli Hikayeleri


Gülce T.

Kızım için kreş araştırması yaparken Kidoole işimizi çok kolaylaştırdı. Kidoole’nin kaliteli, Bakanlık tarafından denetlenen, yüksek müşteri memnuniyeti olan kreşler ile anlaşması olduğu için, direkt bu okulları araştırdık. Mavi Sandal Küçük Yalı Bakım Evi’ne kaydımızı yaptırdık. Kızımızı içimiz rahat bir şekilde güvenle emin ellere teslim ediyoruz ve Mavi Sandal’dan çok memnunuz..
Okul ücretlerinde ciddi bir indirim avantajının yanısıra, süreçte tüm sorularımıza Kidoole yetkilileri her zaman çok yardımcı oldular.. Teşekkürler Kidoole…

Garanti BBVA Genel Müdürlük Çalışanı

Selen Ç.

İnternette okulları arastırırken Kidoole ile tanıstım. İyikide tanıstım kayıt öncesi okullarla ilgili kafamdaki bütün soruları giderdi bize uygun olan okulu secmemde yardımcı oldu ve kayıt için her noktasında beraber ilerledik. Ayrıca Kidoole sayesinde okuldaki en düşük ücreti ödeyen veli ben oldum 🙂 Okula basladıktan sonra da iletişimimiz devam etti. Kızım cok mutlu okula gidiyor yönlendirmeniz, ilgi alakanız ve hersey için çok teşekkür ederiz. İyiki yollarımız kesişmiş..
Sevgiler,

Tasarımcı

Canan K.

4 yaşındaki kızım için acil kreş arayışına girdiğimiz bir zamanda bir arkadaşımız Kidoole ile olan anlasmamızdan bahsetti. Kreş de uzun süreli kalması gerektiğinden, hem kaliteli vakit geçirebileceği hem de kapanış saati uygun olan bir kreş bulmam gerekiyordu. Kıdoole sistemi üzerinden Erse Anaokukuna randevu alarak indirimli fiyat tarifesinde kaydınızı yaptırdık. Üye anaokullarında seçici olunması nedeniyle de pandemi döneminin onemli konularından olan hijyen başta olmak üzere, öğretmenlerimizin ilgisi, çocukları takibi konusunda cok başarılı olan bir okul tercih etmiş olduk. Teşekkür ederiz.

İş Bankası Şube Çalışanı

Betül B.

Çocuğum için kreş araştırırken şirketimizin duyurularında Kidoole öle anlaşmasını gördüm. S.E.N AKADEMI ye Kidoole üzerinden istedigimiz gün ve saate randevu alarak ziyaret ettim. Kidoole ile yaptığım görüşmede her bütçeye uygun kres olduğunu fark ettim. Bu yönü ile de çok mutlu etti beni. 33 aylik kizim kreşten cok mutlu geliyor bu durumu da çalışan bir anne olarak beni çok ama çok mutlu ediyor. Gün içerisinde huzur ile çalışıyorum biliyorum ki kizim mutlu huzurlu.
Teşekkürler

İstanbul Yeni Havalimanı Çalışanı

Zeliha U.

Mükemmel bir işletme çok teşekkür ediyorum destekler ve yönlendirmeleri sayesinde oğlumu guvenılır bir kreşe teslim ettım minnettarım

Güzellik Merkezi

Yorumunuzu İletin

Zorunlu


Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


      Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


        Online Hizmet Başvurusu