Sign In

Psikolojik Danışmanlık

Adya Psikoloji

2017 yılında kurulan Adya Psikoloji, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı resmi bir kurumdur. 6 kişilik alanında uzman psikologlardan oluşan ekip, çocuk/ergen, çift, aile, birey ve kurumlara yönelik danışmanlık hizmeti vermektedir.

Online Danışmanlık Konularımız

Boşanma Sürecinde Çocuk

Boşanma sürecinde çocukları yıpratan boşanmanın kendisi değil ebeveynlerin bu durumu nasıl ele aldığı, yönettiği ve çocuğun bu süreçte neler yaşadığıdır.

Öğrenme Güçlüğü

Erken müdahale programı tanılama öncesi risk grubundaki çocuklara tamamen o çocuğun ihtiyaçlarına göre uygulanan programdır.          

Zeka ve Dikkat Testleri

Çocuğunuzun zihinsel becerilerini öğrenerek ona daha iyi bir eğitim fırsatı sağlayın. Online WISC-R  ve diğer testler hizmetinizde.

Yeme Bozuklukları

4-12 yaş arası çocuklarda sıklıkla rastlanan çoğunlukla kaygı kökenli duygu durumuna bağlı olarak yeme problemi, yemeği reddetme ya da kısıtlı yeme durumudur.

Sınav Kaygısı

Çocuğun öğrendiği bilgileri sınavlarında etkin bir şekilde kullanmasını engelleyen ve zaman zaman da başarısızlığa sebep olan yoğun kaygı durumudur.

Kardeş Kıskançlığı

Kardeş kıskançlığıyla beraber çocukların ailede kendini ikinci planda hissetmesi ve bu nedenle çeşitli davranışlar sergilediği durumdur. 

  Online Psikolojik Danışmanlık Hakkında Sorularınız mı Var?

  Online Psikojik Danışmanlık Hizmeti ile ilgili sorularınızı iletin yanıtlayalım.

  Kidoole

  Adya Psikoloji


  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu