Sign In

Online Kreş

 

Ücretlendirme

Ders Süresi:    

40 dakika

Fiyat:

40 TL

Online Kreş

Çalışan anne/babaysanız özellikle pandemi süreci evden çalışma ile birlikte çocuğunuzla ilgili çözmeniz gereken 3 önemli soruna yol açtı:

1. Toplantılara çocuğunuz nedeniyle yeterince odaklanamama

2. Gün içinde iş temposu nedeniyle çocuğunuzla yeterince ilgilenememe

3. Çocuğunuzu sakin tutabilmek için ekran karşısında faydasız içeriklere terk etme

Bu problemler çocuğunuzda, onunla yeterince ilgilenmediğiniz algısını oluşturan psikolojik sıkıntıları da beraberinde getirdi.

Bu konuda çözüm olarak size online kreş uygulamamızı sunuyoruz. Üstelik sadece kreş olarak değil ilkokula giden bir çocuğunuz varsa, siz işinize odaklanırken derslerine yardımcı olmak için de bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

En az 24 saat öncesinden rezervasyon yaparak, çocuğunuzun ilgi duyduğu alanlara göre online kreş aktivitelerimizden faydalanabilirsiniz. Online kreş hizmetimizi okul öncesi öğretmenliği diplomasına sahip profesyonel eğitimciler tarafından sağlamaya gayret gösteriyoruz. Üstelik bu dersleri oldukça ekonomik bir fiyatla herkes için ulaşılabilir yapmaya çalıştık.

Çocuğunuz, öğretmenlerimizle birebir olarak kaliteli zaman geçirir, böylece siz toplantıdayken size ihtiyaç duymadan (veya yaşına göre minimum ihtiyaç ile) yeni bir şeyler öğrenmenin mutluluğunu yaşar.

Uygulama sizin çocuğunuza özel olacağı için çocuğunuzun ilgi alanına göre, örneğin aşağıdakilerden, istediğiniz içeriği seçebilirsiniz:

 • Bilişsel gelişim: Sayılar, bitkiler, hayvanlar, renkler, mevsimler, zıt kavramlar
 • Dil gelişimi: Hikaye anlatımı, doğru kelimeleri kullanma
 • Sosyal ve duygusal gelişim: sosyal kurallar, duygularını ifade etme
 • Motor gelişimi: denge hareketleri, müzik eşliğinde hareketler, kozalak boyama
 • Öz bakım becerileri: Sofra kuralları, hijyen kuralları

Online kreş hizmetimizi denemek için hemen kayıt formunu doldurun, çocuğunuz öğretmeniyle kaliteli zaman geçirirken siz de işinize odaklanın.

Eğer kurumsal şirketseniz, viral etkisi ve çalışan memnuniyeti oldukça yüksek olan online kreş uygulamasını çalışanlarınıza hediye etmek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.


Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Online Hizmet Başvurusu