Sign In

Baran K.

Kursun İçeriği:

Ücretlendirme

Deneme dersi (90 TL) sonrasında en az 10 derslik paket alınabilmektedir. Dersleri öğretmen ve çocuğunuzun uygunluk durumuna göre organize edebilirsiniz. 

Eğitmen Hakkında

Ben Baran öğretmen. 34 yaşında evli’yim ve 6.5 yaşında bir kız çocuğum var. Ben Ortaokul-Lise Üniversite’de hep İngilizce eğitim almış olup, Bilkent Üniversitesi’nden 2012 yılında mezun oldum. İki dönem yurt dışında (İngiltere’de) yaşadım. Sonrasında yaklaşık 10 yıl boyunca büyük zincir otellerde ingilizcemi yoğun olarak kullanarak çeşitli pozisyonlarda çalıştım. Üniversite’de okuduğum dönemden itibarinden yaklaşık 13 yıldır da eğitim kurumlarında ve bireysel olarak çeşitli özel ve grup derslerim oldu. Talebe göre kreş grubundan, ilkokul öğrencisine, ortaokul öğrencisinden lise öğrencisine, yetişkinlerden İş İnsan’ları ve Kurumsal firmalara kadar bire bir özel dersler ve grup dersleri de vermeye devam etmekteyim. Özellikle son 1.5 yıldır yoğun bir şekilde 7’den 70’e birçok mevcut öğrencim bulunmakta olup online olarak derslerimize devam ediyorum. İngilizce benim işim çünkü İngilizce’yi sevmek tek başına bir anlam ifade etmiyor bunu karşı tarafa sevdiremediğiniz ve aktaramadığınız sürece.
İngilizce Eğitim Koçluğu: İngilizce eğitiminde öğretmenin yanında gözden kaçan ama çok önemli bir role sahip olan Eğitim Koçluğu gelmektedir. Benim bu zamana kadar İngilizce öğrenmekte zorluk çeken veya korkuları olan 7’den 70’e birçok öğrencim oldu ve bu öğrencilerimin hepsinin bu tabularını yıkıp kendilerine İngilizce eğitimini geri kazandırmış bulunmaktayım.
Küçük Yaşlarda İngilizce Öğrenmenin Önemi: Küçük yaşlarda İngilizce öğreniminin faydaları herkesçe bilinmektedir. Önemli olan bu yaş grubuna İngilizce eğitiminin bir ders baskısı gibi hissettirmekle değil onlara hayatının bir parçası olarak ve sevgiyle aktarabilmektir. Bunun altını besleyen elbette birçok yöntem var. Bunlar başlıca şu başlıklar altında özetlenebilir; Flash Cards (Oyun Kartları) Online Kaynaklar Ev’de oyun ve etkinlikler Online Oyunlar Şarkılar ve Müzikler Danslar Video’lar (Diyaloglar ve Konuşmalar) Çizgi Film Karakterleri Kişiye özel görüşler ve kaynak önerileri Resim ve Boyama

Sayfayı Paylaş :


Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


      Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


        Online Hizmet Başvurusu