Sign In

Online İngilizce

Eğitmenlerimiz

Pandemi döneminin başından bu yana yüz yüze ve online derslere devam etmektedir. Ağırlıklı olarak görsel ve eğlendirici içeriklerle her çocuğa özel ingilizce eğitim programı uygulamaktadır.

1.5 yıldır yoğun olarak online eğitimlere devam etmektedir. Çocuklara uygun ingilizce eğitim içerikleri uygulamaktadır. Aynı zamanda ingilizce eğitim koçluğu yapmaktadır. 

Online İngilizce Eğitimi

Kidoole’nin diğer Online İngilizce platformlarından farkı nedir?

Diğer platformlar sadece çocuklara yönelik bir uygulama sağlamazken Kidoole sadece çocukların online İngilizce öğrenimine odaklıdır. Bu yüzden pedagojinin ne kadar önemli olduğu ve bizim de yüzlerce kreş ve anaokulu ile yaptığımız işbirliği çerçevesinde bu konuya en çok dikkat eden platform olduğumuzu söyleyebiliriz. Ayrıca söz konusu çocuk olduğu için sadece Online İngilizce öğretmeye çalışmıyor; öğretmenlerimiz her 5 derste bir çocuğun gelişimi hakkında kısa bir veli toplantısı yapıyorlar. Bundan sonraki derslerin planını çocuğun gelişimine göre hazırlayıp 10, 20. derslerin sonunda çocuğun neler öğrenmiş olacağını, hangi seviyede konuşmaya başlayacağını planlamış oluyorlar. Dolayısıyla, sadece online İngilizce değil pedagoji, mentorluk ve veli toplantılarıyla baştan sona çocuğunuzun öğrenme sürecini de takip edebilmenizi sağlamaktayız.

Erken yaşta İngilizce öğrenmek neden önemli?

Nörologların yaptığı araştırmalara göre, yabancı dil öğrenen çocukların telaffuzları yetişkinlere göre çok daha iyi seviyededir. Çünkü beynin dile uyum sağlama esnekliği özellikle 4-7 yaş arası çocuklarda çok daha yüksek olup yetişkinlere kıyasla daha kısa sürede dil öğrenebilirler. Dil öğrenmek uzun bir süreçtir. Bu süreçte yorulmamak ve devam ettirebilmek için dil öğrenmeyi sevmek büyük önem taşır. Küçük yaşta dil öğrenimine başlayan çocuklar eğlenerek, yorulmadan ve severek dil öğrenebilirler. Çocukların İngilizce öğrenme kaygısı ve stresi yaşamamaları, özgüvenlerinin artmasını ve çekinmeden konuşabilmelerini sağlar.

Anadili İngilizce olan (Native speaker) öğretmenler mi yoksa Türk öğretmenlerle mi öğrenmek daha kolay?

Türkiye’de yaşıyor ve evde de sürekli İngilizce pratik yapmıyorsanız çocuğunuz için Türk öğretmenlerle başlamak daha doğrudur. Çünkü çocuğun öğretmenin ne konuştuğunu anlamadığı durumlarda ilgi ve dikkat dağınıklığı baş gösterecek, bu da eğitimin verimsizliğine sebep olacaktır. Eğer çocuğunuz orta seviyede (B1/B2) İngilizce bilgisine sahipse o zaman native speaker öğretmen tercih edebilirsiniz. Bu orta seviyedeki çocuğun öğretmeni anlamak ve onunla konuşmak için kendini zorlamasına ve İngilizce’sinin ilerlemesine sebep olur. Ancak bu durumun başlangıç seviyesi İngilizce’ye sahip çocuklarda ise anlamak için bir süre çaba sarf edip sonra pes etmesine hatta İngilizce’den soğumasına bile sebep olabileceği için Türk öğretmenlerle öğrenmeye başlamak daha doğru bir seçim olacaktır.

Online dersler faydalı olur mu, yüzyüze daha etkili değil mi?

Eğer İngilizce dersleri bire bir alıyorsanız online olmasının bir dezavantajı olmaz, ancak birkaç kişilik online sınıflarda ders almaya çalışıyorsanız yüz yüze dersler kadar etkili olmayacağını düşünebilirsiniz. Kidoole olarak biz sadece öğretmenle bire bir özel dersler sağladığımız için çocuğunuzun herhangi bir öğrenme ve konuşma sıkıntısı olmayacaktır. Hatta çizgi film, oyun gibi etkinliklerle desteklenen dersler sayesinde online İngilizce derslerinin yüz yüze verilen derslere göre daha kolay bile olduğunu söyleyebiliriz.


Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


      Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


        Online Hizmet Başvurusu