Sign In

Enable Scrolling
Show Map

NEŞE ERBERK ANAOKULLARI

Neşe Erberk Anaokulları, anaokulunun adını da taşıyan Neşe Erberk tarafından kurulmuştur. Önceki hayatında mankenlik tecrübesi bulunan Neşe Erberk, çocuk sahibi olduktan sonra her anne baba gibi onların eğitim hayatının eksiksiz biçimde olmasını istemiş. Mevcut okul öncesi eğitim kurumlarında gördüğü eksikliklerden dolayı Anaokulu açmaya karar vermiştir. 2002 yılında ilk şubesini açarak bu yolda ilk adımı atmıştır. Bu yolculukta Neşe Erberk Anaokulları, sorumluluk sahibi, doğaya ve çevresine karşı duyarlı ve saygılı, yaratıcı, çalışkan ve bu yolda verimli fikirler üreten çocuklar yetiştirmeyi ve okul öncesi eğitimin öneminin farkına vardırmayı hedeflemektedir.

Neşe Erberk Şubeleri

2002 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan Neşe Erberk Anaokulları, 2007 yılında Türkiye’nin diğer şehirlerine de yayılmaya başlamıştır. Toplam 41 şubesi bulunan Neşe Erberk Anaokulları, Adapazarı, Adıyaman, Aksaray, Aydın, Bartın, Bursa, Diyarbakır, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Kırklareli, Malatya, Mardin, Muğla, Niğde, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Van, Zonguldak olmak üzere 25 ayrı şehirde bulunmaktadır.

Neşe Erberk Anaokullarının, 5. Levent, Ataşehir, Bahçeşehir, Beylikdüzü, Dragos, Etiler, Florya, Halkalı, Kemerburgaz, Mimaroba olmak üzere 10 şubesi İstanbul’da bulunmaktadır.

Eğitim Sistemi

Neşe Erberk Anaokulları, çocukların kendi yeteneklerini keşfetmesini sağlamaya yönelik kalıp ve ezberden uzak, onlara bu yolda rehberlik eden bir eğitim anlayışına sahiptir. Yılın 12 ayında eğitim vermektedir. Eylül-Haziran arasında normal eğitim, Temmuz-Ağustos dönemi yaz okulu sürecidir.  Genel itibariyle 3-6 yaş arası olmakla birlikte, bazı şubeler 2-6 yaş arası okul öncesi dönem çocuklara yönelik hizmet vermektedir. Çocukların kendilerini ifade edebilecekleri, sosyalleşebilecekleri ortamı sağlayarak sorumluluk sahibi, duyarlı bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Neşe Erberk Anaokulları Ücretleri

Neşe Erberk anaokulu ücretleri bulunduğu konuma ve alınan hizmete göre 1.350 TL ile 3.600 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Ancak çoğu Neşe Erberk Anaokullarında sadece Kidoole’ye özel fiyatlarla en yüksek indirim oranından kayıt yaptırabileceğinizi ve ek olarak Kidoole okul öncesi eğitime destek fonundan da faydalanabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Neşe Erberk Anaokullarının fiyatlarının diğer anaokulu ve kreşlere kıyasla daha yüksektir. Ancak verdiği eğitimin kalitesi ve sağladığı çeşitli fiziksel olanaklar nedeniyle anaokulu seçiminde iyi bir tercih sebebidir.

Neden Neşe Erberk?

Neşe Erberk Anaokulları, 2002 yılından beri verdikleri hizmet ve eğitimle güvenilir bir eğitim kurumudur. Çocukların kısıtlanmasından ziyade onların farklılıklarına ve yeteneklerine değer vererek onları geliştirmeyi hedeflemektedir. Tek bir sınıfta eğitimi değil, çocukların aktiviteler için sınıf sınıf dolaştığı, bu sayede çocukların aktif ve yapılan etkinliğe daha kolay adapte olmalarını sağlayan bir eğitim anlayışı hâkimdir.

Neşe Erberk Anaokullarında beslenme konusu da titizlikle ele alınmaktadır. Çocukların yeterli ve dengeli beslenmesi için et, süt, tahıl, sebze ve meyve gibi ihtiyaçlarına uygun menüler hazırlanmaktadır. İçeriğin katkısız ve doğal olmasına dikkat edilmektedir.

Servis imkânı da bulunmaktadır. Çocuklara uygun kemerler olan serviste, hosteslerle çocukların güvenli bir yolculuk yapması sağlanmaktadır. Ayrıca mobil uygulama sayesinde, veliler çocuklarının gün içinde yaptıkları her şeyden haberdar olma imkânına sahip olurlar.

Çocukların gelişimine önem veren Neşe Erberk Anaokulları, çocuğun durumuna dair raporlarla velileri bilgilendirerek onların gelişimini olumlu etkileyebilecek seminer ve eğitimler de sunmaktadır.

Neşe Erberk Anaokullarında İngilizce ve Diğer Programlar

Erken yaşta dil öğrenmenin sadece dil gelişimini değil, çocukların zihinsel gelişimini de sağladığının farkında olarak farklı yöntemlerle, eğlenerek ve çocuklara sevdirerek İngilizce’yi öğretmeyi hedeflemektedir. Ayrıca -bir çalışmada çocukların dil öğrenme becerilerini de olumlu etkilediği ispatlanan- İşaret dili eğitimi de verilmektedir.

Sadece tek bir eğitim metodunun uygulanmadığı Neşe Erberk eğitim kurumlarında, Matematik ve Fen bilimleri temelli aktiviteleri içeren GEMS, çocukların kendi kendine deneyerek etkin öğrenmesi felsefesini benimseyen Scamper, sanat ve oyun temelli ve çocuğun içsel gelişimini hedefleyen Reggio Emilia ve etkin, aktif öğrenmeyi teşvik eden High Scope metotlarının birleşimiyle karma bir eğitim verilmektedir.

Yaratıcı drama, müzik, orff, drama, bale, fen-doğa, okuma yazmaya hazırlık, oyun etkinlikleriyle çocukların bireysel ve sosyal becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Hafta sonu da istek dâhilinde çocukların bale, drama, sanat, piyano gibi derslere katılma imkânı mevcuttur.

Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


      Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


        Online Hizmet Başvurusu