Sign In

Enable Scrolling
Haritayı Göster

NASRETTİN HOCA ANAOKULLARI

Nasrettin Hoca Anaokulları, Cihan Karamık tarafından kurulmuştur. Eğitimin çocuğu sevmekle başladığı politikasını benimseyerek 1999 yılında ilk şubesini açmıştır. Nasrettin Hoca Anaokulları, sorumluluk sahibi, doğaya ve çevresine karşı duyarlı ve saygılı, özgüvenli, kendilerini ifade edebilen çocuklar yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Nasrettin Hoca Anaokulu Şubeleri

1999 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan Nasrettin Hoca Anaokulu, 2006 yılında İstanbul’da 2. şubesini açmıştır. Nasrettin Hoca Anaokulları’nın Çekmeköy’de 3, Sancaktepe’de 1 olmak üzere, toplam 4 tane şubesi bulunmaktadır.

Eğitim Sistemi

Nasrettin Hoca Anaokulları, çocukların kendi yeteneklerini keşfetmesini sağlamaya yönelik ve onlara bu yolda rehberlik eden bir eğitim anlayışına sahiptir. 2-6 yaş arası okul öncesi dönem çocuklara yönelik hizmet vermektedir. Güvenli bir öğrenme çevresi sağlayarak çocukların kendilerini ifade edebilecekleri, sorumluluk sahibi, dürüst, hoşgörülü ve paylaşmayı bilen bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Nasrettin Hoca Anaokulları Ücretleri

Nasrettin Hoca Anaokulu ücretleri bulunduğu konuma ve alınan hizmete göre 2.000 TL ile 2.200 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Ancak çoğu Nasrettin Hoca Anaokullarında sadece Kidoole’ye özel fiyatlarla en yüksek indirim oranından kayıt yaptırabileceğinizi ve ek olarak Kidoole okul öncesi eğitime destek fonundan da faydalanabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Nasrettin Hoca Anaokullarının fiyatlarının diğer anaokulu ve kreşlere kıyasla daha yüksektir. Ancak verdiği eğitimin kalitesi, 22 yıllık güvenilir bir kurum olması ve sağladığı çeşitli fiziksel olanaklar nedeniyle anaokulu seçiminde iyi bir tercih sebebidir.

 Neden Nasrettin Hoca Anaokulu?

Nasrettin Hoca Anaokulu, 1999 yılından beri verdikleri hizmet ve eğitimle güvenilir bir eğitim kurumudur. Çocukların kısıtlanmasından ziyade onların farklılıklarına ve yeteneklerine değer vererek onları geliştirmeyi hedeflemektedir.

Nasrettin Hoca Anaokullarında çocukların rahat oynayıp, doğayla uyum sağlayabileceği geniş bahçeleri ve aydınlık sınıfları vardır.

Nasrettin Hoca Anaokullarında beslenme konusu da titizlikle ele alınmaktadır. Çocukların yeterli ve dengeli beslenmesi için et, süt, tahıl, sebze ve meyve gibi ihtiyaçlarına uygun menüler hazırlanmaktadır. İçeriğin katkısız ve doğal olmasına dikkat edilmektedir.

Servis imkânı da bulunmaktadır. Çocuklara uygun kemerler olan serviste çocukların güvenli bir yolculuk yapması sağlanmaktadır.

Nasrettin Hoca Anaokullarında İngilizce ve Diğer Programlar

Sadece tek bir eğitim metodunun uygulanmadığı Nasrettin Hoca Anaokullarında takip edilen Milli Eğitim Bakanlığı eğitim programı dışında çocukların kendi üstün ve üretken yanlarını keşfedip bunu daha da kuvvetlendirebilecekleri Çoklu Zeka metodu ile eğitim verilmektedir.

Erken yaşta dil öğrenmenin sadece dil gelişimini değil, çocukların zihinsel gelişimini de sağladığının farkında olarak farklı yöntemlerle, eğlenerek ve çocuklara sevdirerek İngilizce’yi öğretmeyi hedeflemektedir. Çocukların dil ve sosyal gelişimi için Türkçe dil etkinlikleri de mevcuttur.

Yabancı dilin dışında jimnastik, folklor, drama, müzik gibi sanatsal ve sportif aktiviteler, fen ve doğa, akıl ve zekâ oyunları gibi zihinsel aktiviteler ve bilgisayar dersleri ile çocukların bireysel ve sosyal becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir.

Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


      Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


        Online Hizmet Başvurusu