Sign In

Enable Scrolling
Haritayı Göster

ERSE ANAOKULLARI

Erse Anaokulları, Serap Çendik tarafından kurulmuştur. Çocukların keşfederek, deneyimleyerek ve eğlenerek öğrenebilecekleri bir eğitim modeli kurmayı hedeflemiştir. Erse markasını 1998 yılında kurarken, 2008 yılında ilk şubesini açarak bu yolda ilk adımı atmıştır. Bu yolculukta Erse Anaokulları, sorumluluk sahibi, doğaya ve çevresine karşı duyarlı ve saygılı, yaratıcı, çalışkan, günümüz teknolojilerini etkili bir biçimde kullanabilen, kendine güvenen ve girişimci çocuklar yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Erse Şubeleri

2002 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan Erse Anaokulları, 2009 yılında İstanbul’da 2. şubesini açmıştır. Erse Anaokullarının Çekmeköy’de 1 tane, Ümraniye’de Şerifali, Madenler ve ilkokul ve ortaokul şubesi de bulunan Ümraniye kampüs anaokulu olmak üzere 3 tane, Sancektepe’de 1 tane toplam 5 şubesi bulunmaktadır.

Eğitim Sistemi

Erse Anaokulları, çocukların kendi yeteneklerini keşfetmesini sağlamaya yönelik ve onlara bu yolda rehberlik eden bir eğitim anlayışına sahiptir. 3-6 yaş arası okul öncesi dönem çocuklara yönelik hizmet vermektedir. Güvenli bir öğrenme çevresi sağlayarak çocukların kendilerini ifade edebilecekleri, sorumluluk sahibi, dürüst, hoşgörülü ve paylaşmayı bilen bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Erse Anaokulları Ücretleri

Erse anaokulu ücretleri bulunduğu konuma ve alınan hizmete göre 1.410 TL ile 2.100 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Ancak çoğu Erse Anaokullarında sadece Kidoole’ye özel fiyatlarla en yüksek indirim oranından kayıt yaptırabileceğinizi ve ek olarak Kidoole okul öncesi eğitime destek fonundan da faydalanabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Erse Anaokullarının fiyatlarının diğer anaokulu ve kreşlere kıyasla daha yüksektir. Ancak verdiği eğitimin kalitesi ve sağladığı çeşitli fiziksel olanaklar nedeniyle anaokulu seçiminde iyi bir tercih sebebidir.

Neden Erse?

Erse Anaokulları, 2008 yılından beri verdikleri hizmet ve eğitimle güvenilir bir eğitim kurumudur. Çocukların kısıtlanmasından ziyade onların farklılıklarına ve yeteneklerine değer vererek onları geliştirmeyi hedeflemektedir. Oyunun eğitimin temelini oluşturduğu ve eğlenirken öğrenmeyi teşvik eden bir eğitim anlayışı hakimdir.

Klinik psikologların bulunduğu Erse Anaokullarında, çocukların duygusal, sosyal, psikomotor ve öz bakım becerilerinin takibi uzman psikologlar tarafından yapılmaktadır.

Erse Anaokullarında beslenme konusu da titizlikle ele alınmaktadır. Çocukların yeterli ve dengeli beslenmesi için et, süt, tahıl, sebze ve meyve gibi ihtiyaçlarına uygun menüler hazırlanmaktadır. İçeriğin katkısız ve doğal olmasına dikkat edilmektedir.

Servis imkânı da bulunmaktadır. Çocuklara uygun kemerler olan ve GPRS sistemiyle anlık takip edilen serviste, hosteslerle çocukların güvenli bir yolculuk yapması sağlanmaktadır.

Ayrıca anaokulunun sağladığı bir hizmet olan Mobil uygulama sayesinde, veliler çocuklarının gün içinde yaptıkları her şeyden haberdar olma imkânına sahip olurlar.

Erse Anaokullarında İngilizce ve Diğer Programlar

Sadece tek bir eğitim metodunun uygulanmadığı Erse Anaokullarında, çocukların kendi üstün ve üretken yanlarını keşfedip bunu daha da kuvvetlendirebilecekleri Çoklu Zekâ, Matematik ve Fen bilimleri temelli aktiviteleri içeren GEMS, çocuğa önceden hazırlanmış bir çevrede kendi kendini geliştirebileceği şekilde hareket ve faaliyet özgürlüğü tanımayı amaçlayan Montessori, çocukların kendi kendine deneyerek etkin öğrenmesi felsefesini benimseyen Scamper, sanat ve oyun temelli ve çocuğun içsel gelişimini hedefleyen Reggio Emilia ve etkin, aktif öğrenmeyi teşvik eden High Scope metotlarının birleşimiyle karma bir eğitim verilmektedir.

Erken yaşta dil öğrenmenin sadece dil gelişimini değil, çocukların zihinsel gelişimini de sağladığının farkında olarak farklı yöntemlerle, eğlenerek ve çocuklara sevdirerek İngilizce ve İspanyolca’yı öğretmeyi hedeflemektedir.

Yabancı dilin dışında yüzme, beden eğitimi, çocuk yogası, drama, modern dans gibi sanatsal ve sportif aktiviteler, fen bilimleri, akıl ve zekâ oyunları, satranç gibi zihinsel aktiviteler, perküsyon, orff gibi müzik aktiviteleri ile çocukların bireysel ve sosyal becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir.

Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


      Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


        Online Hizmet Başvurusu