Uygar Anaokulu, Tekirdağ Çorlu anaokulları arasında yer almaktadır. Anaokulu site içerisinde müstakil iki katlı bir binadır. Etrafı ağaçlarla çevrili tamamı doğal çimden oluşan 274m2 bahçesi, spor aktiviteleri için basketbol potası ,futbol kaleleri, jimnastik odası, montessori odası, uyku odası ve 7*24 saat güvenlik kamerası bulunmaktadır. Şehir trafiğinden ve şehrin gürültüsünden uzak, önünde 180 dönüm orman olan bir konumdadır. Erişimi kolay olan anaokulu, Devlet Hastanesi’ne, Çorlu Kaymakamlığ’ına ve alışveriş merkezlerine yakın bir noktadadır. Tecrübeli Eğitim kadrosu ile Çorlu ilçesine hizmet vermektedir. Ayrıca kadrolu sınıf öğretmenleri ile ücretli İngilizce, jimnastik, mental aritmetik, satranç, montesörü , drama öğretmenleri ve rehber öğretmen bulunmaktadır.

Tekirdağ Çorlu Uygar Anaokulu’nda MEB müfredatının yanında Montessori odasında montessoriye özgü metaryalleri ve oyuncakları kullanılarak Montessori eğitimi verilmektedir. Reggio Emilia eğitimi yaklaşımında da bazı etkinlikleri uygulanmaktadır. Yemek konusu da titizlikle ele alınan anaokulunda, 3 öğün verilmekte ve mutfak odası ayrı, yemekler ayrı yemek odasında yenmektedir. Tüm ürünler organik ve okulda hazırlanmaktadır.

Haftada 1 gün 2 saat İngilizce dersleriyle erken yaşta dil öğrenimini desteklemektedir. Haftada 1 gün 2 saat satranç ile haftada 1 gün 2 saat mental aritmetik dersi verilmektedir. Resim, yaratıcı drama, ritim eğitimi branş öğretmeni tarafından haftada bir gün verilmektedir. Branş öğretmeni tarafından okul bahçesinde futbol, basketbol, jimnastik ve beden eğitimi yapılmaktadır. Şartların uyması durumunda ayda bir(Bilim şenliği- Atatürk Evi – Hayvanat Bahçesi, Trafik Parkı vb.) geziler, her hafta 1 gün orman gezisi vardır. Mutfak atölyesi, oyuncak yapımı etkinlikleri uygun zamanlarda yapılmaktadır. Gezilerde giriş ücreti ve servis ücreti ayrıca talep edilmektedir.

Eğitimin temelinde öğrenmenin yaşantı yoluyla gerçekleşeceği inancıyla; amacı doğayı, çevreyi, insanları, ve tüm canlıları seven iyi insan olmayı başarmış bireyler yetiştirmektir. Çocukları yaşamının ilk yıllarında kazandığı öğrenme alışkanlıklarının, bilgiyi, beceriyi ileriki yıllarına aktardığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Uygar Anaokulu okul öncesi eğitim programı çocukların her gelişim alanında (bilişsel, sosyal, duygusal, dil, psiko-motor, öz bakım) desteklenmesini sağlarken aynı zamanda öğrenme merak ve duygularını, araştırma-sorgulama-problem çözme becerilerini geliştirmeye yönelik bir program sunmaktadır. Çocukların okul içinde öğrendikleri bilgilerin dış dünyada nasıl kullanıldığını gözlemlemeleri ve değişik mekanlarda birlikte keyifli vakit geçirmeleri için ünitelerle bağlantılı geziler düzenlenmektedir.

Özellikler

Ücret

2021-2022 Aylık Kayıt Ücreti

 • Normal Kayıt Ücreti
  2.000 ₺
 • Kidoole İndirimli Kayıt Ücreti
  1.800 ₺
 • Ek Nakit Hediye

  İndirime ek olarak, okula üç taksit ödemenizden sonra Kidoole'den hesabınıza yatırılacaktır.

  450 ₺

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen

Randevu için İndirim Kodu Alın


  Açık

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 07:00 - 18:00
  • Salı 07:00 - 18:00
  • Çarşamba 07:00 - 18:00
  • Perşembe 07:00 - 18:00
  • Cuma 07:00 - 18:00
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı

  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu

      İndirim Talep Formu