Sign In

Berna Mutlu Anaokulu, Samsun İlkadım anaokulları arasında yer almaktadır. Anaokulu tek kat zemin üzerine net 400 m2 kapalı, 200 m2 açık alan üzerine kurulu olup, tüm mimarisi anaokulu olarak dizayn edilip, tüm fiziki şartları çocukların yaşamını kolaylaştıracak şekilde inşaa edilmiştir. A’dan Z’ye tüm demirbaş ve diğer malzemeler çocukların sağlığını tehdit etmeyecek birinci sınıf ürünlerdir. Elektrik su kesintisine kadar tüm aksaklıklar düşünülüp gerekli tüm tedbirler alınmıştır. Isınma olarak alttan ısınma kurulup izole edilmiştir.

Trafik akışının yoğun olmadığı yönde olan okul kapısı siz değerli velilerimizin çocuklarınızı almaya ya da bırakmaya geldiğinizde otopark alanı kullanabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir. Anaokulunun bahçesinin dört bir tarafı çocukların güvenliği için içerisi görülmeyecek şekilde kapatılmıştır. Zemini mebran olan bahçede 30m2 top havuzu, elektrikli salıncak, kum havuzu ve hobi bahçesi bulunmaktadır

Berna Mutlu Anaokulu’nda hayatınızdaki en önemli servetiniz olan çocuklarınızı, çağdaş eğitim programıyla destekleyerek, bireysel yeteneklerinin geliştirilmesini ve hayata emin  adımlarla başlayabilmeleri için gerekli olan özgüveni sağlayacak, güvenle emanet edebileceğiniz profosyenel bir eğitim vermek en önemli amaçtır. Anaokulunda tek bir yaklaşım ile eğitim verilmeyip, Montessori, Reggio Emilia, Waldorf ve Çoklu Zeka gibi tüm yaklaşımlar karma olarak uygulanmaktadır. Ayrıca haftanın beş günü İngilizce dersleriyle erken yaşta dil öğrenimini desteklemektedir.

Anakulunda sektörde 15 yıl tecrübeli okul öncesi öğretmeni yönetim, psikolog, diyetisyen, üniversite mezunu ve alanında en az 2 yıl tecrübeli okul öncesi öğretmenleri, İngilizce öğretmeni, müzik öğretmeni, drama öğretmeni, bale öğretmeni, akıl ve zeka oyunları öğretmeni, kat görevlisi ve aşçı bulunmaktadır

Berna Mutlu Anaokulu çocuklarına, organik besinler ve dengeli menüler oluşturmanın ötesinde, çocuklarda sağlıklı beslenme bilincini oluşturacak şekilde bir beslenme programı uygulanmaktadır. Çocukların gelişim takipleri diyetisyen tarafından yapılmakta ve siz değerli velilerimize gelişim değerlendirme tablosu sunulmaktadır. Anaokulunun aylık yemek menüsü alanında uzman diyetisyen tarafından planlanıp, yemekler aşçılık ve hijyen belgesine sahip aşçı tarafından okulda hazırlanmaktadır. Anaokulunda sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir.

Akıl ve zeka oyunları, eğlenceli deneyler, yaş seviyelerine uygun eğitim seti, tenis, yoga, spor, jimnastik, resim, drama, bale, orff, yaratıcı sanat, perküsyon, piyano ve çocuklar için müzik eğitimi etkinlikleriyle çocukların bireysel ve sosyal becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Ayrıca gezi programları, kil/seramik atölyesi, mutfak atölyesi ve ayda bir kere tiyatro etkinliği de bulunmaktadır.

Özellikler

Ücret

2021-2022 Aylık Kayıt Ücreti

 • Normal Kayıt Ücreti
  1.500 ₺
 • Kidoole İndirimli Kayıt Ücreti
  1.250 ₺
 • Ek Nakit Hediye

  İndirime ek olarak, okula üç taksit ödemenizden sonra Kidoole'den hesabınıza yatırılacaktır.

  300 ₺

Yorumlar

5.0 / 5.0
Profesyonellik 5.0
Güleryüz 5.0
Program zenginliği 5.0
Bina özellikleri 5.0
Ücretin karşılığı 5.0
Hijyen 5.0
 • Cemre
  26/10/2021 at 12:12

  Alanında deneyimli bir okul sahibi. geleceği parlak bir okul ilk senesinde belli etti bunu..

  Yararlı Yorum
 • Ahmet Çağdaş Çatoğlu
  26/10/2021 at 10:22

  👍

  Yararlı Yorum
 • Ömer Faruk Arslantaş
  26/10/2021 at 10:17

  Çocuğunuzu güvenle bırakacağım bir yer tavsiye ederim

  Yararlı Yorum
 • Ayşegül
  26/10/2021 at 10:14

  Çocukların severek geldiği, ailelerin güvenle çocuklarını emanet edebileceği ,Sağladığı her koşulla farkını ortaya koyan bir kurum …Yılların deneyimi , profesyonelliği ile güleryüz ve samimiyet bir araya gelince harika bir iş çıkmış .. Başarılar diliyoruz ….

  Yararlı Yorum
 • Dilansu
  26/10/2021 at 10:12

  Ekibinize ve siz değerli Berna hocam başarılarınız daim olsun yolunuz uzun 🙏🏻

  Yararlı Yorum

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen

Randevu için İndirim Kodu Alın


  Açık

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 07:30 - 18:30
  • Salı 07:30 - 18:30
  • Çarşamba 07:30 - 18:30
  • Perşembe 07:30 - 18:30
  • Cuma 07:30 - 18:30
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı

  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu

      İndirim Talep Formu