Sign In

Vuslat Anaokulu, Niğde anaokulları arasında yer almaktadır. Okul Öncesi Eğitim’de Anaokulu olma özelliğini, bağımsız ve tip proje binası ile taşıyan, çeyrek asırlık köklü bir eğitim kurumudur. Okul girişinde otomatik dezenfekte kabini geçişli, Beyaz Bayraklı okulda hijyen ortamında eğitim imkanı sunulmaktadır. Anaokulunun 1600 m2 kapalı alanı, 400 m2 survivor parkuru eşliğinde psikomotor gelişimi destekleyen içinde araba otobanda bulunan “Macera Oyun Alanı”, 400 m2 “Kışlık Oyun Bahçesi”, 600 m2 açık hava çim alanı ve kum oyun bahçesi, dış bahçede 40 m2 çocuk oyun havuzu ve kış aylarında hizmete girecek olan 50 m2 kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır.

Niğde’de Milli Eğitim Bakanlığına bağlı ilk özel anaokulu olma ünvanı ile yılların kattığı deneyimi harmanlayan ve değişmeyen uzman okul öncesi öğretmenleri ve kurumsal kimliği ile özverili eğitim bulunmaktadır. Ayrıca Yabancı Dil, Satranç, Dans ve Jimnastik dallarında tecrübeli branş öğretmenleri de bulunmaktadır.

Evrensel doğrular kadar kendi toplumsal ve kültürel özelliklerimizin hassasiyetlerini kapsayan değerler eğitimi, “Çocuk oyunla eğitilir ama eğitim çocuk oyuncağı değildir.” sözünün uygulayıcısı olan okulda çocuklarla en iyi iletişim şekli olan oyun terapisi için kadrolu çocuk psikoloğu eşliğinde öğrencilerin beceri ve niteliklerinin özgün olarak incelendiği “Oyun Terapi Sınıfı” eğlendirirken öğreten deneylerin ve doğa etkinliklerinin gerçekleştirildiği “Fen ve Doğa Sınıfı”, sorgulayan ve çağın gereklerine uyum sağlayacak şekilde yetiştirilmesi amaçlanan minik yüreklerin düşünce dünyalarının senkronize işlemesine yön vermeye yardımcı “Felsefe Laboratuvarı”, yıllardır bir Vuslat klasiği olan Niğde ve ülke çapındaki satranç şampiyonlarının okulu olma özelliğini yitirmeyen “Satranç Sınıfı”, her yaş grubunun gelişim özelliklerine göre düzenlenmiş tam donanımlı içlerinde kendi tuvaletlerini bulunduran “Eğitim Sınıfları”, akılcı ve çözüm odaklı düşünmeyi destekleyip bireysel yetenekleri öne çıkaran “Akıl Oyunları Sınıfı”, pratik yaşam becerilerinin kazanılmasını destekleyen “Özel Dizayn Uygulamalı Tasarım Oyun Odaları”, eğlenceli anlarımızın vazgeçilmez durağı, rengarenk ışıkları ve coşkulu müziği ile “Mini Vuslat Disko” ve eğitim saatlerininde destekçisi, öğretici belgesellerin ev sahibi Dolby ses sistemli “Özel Çocuk Sineması” bulunmaktadır. Dilediğini düşleyen, düşlediğini amaçlayan, amaçladığını gerçekleştiren bir nesil için ÖZEL VUSLAT ANAOKULU parolasının, yıllara yayılmış tecrübe ve birikimi.

Yemek konusu da titizlikle ele alınan anaokulunda, yemekler okul içinde hazırlanmakta olup mutfaktan ayrı yemekhanede yenilmektedir. Ayrıca kullanılan tüm ürünler organiktir.

Niğde Vuslat Anaokulu’nda MEB müfredatına uygun her yaş grubu için ayrı hazırlanmış çoklu zeka, robotik kodlama, sağ ve sol beyin çalımalarına hitap eden yeniliklere açık kendi kültüründen kopmadan değerler eğitimini kültürel, milli ve manevi değerlerle bezenmiş eğitim bütünlüğü vardır.

İngilizce dersleriyle erken yaşta dil öğrenimini desteklemektedir (Yaş gruplarına göre ders saati haftada 2-5 saat arası değişmektedir.). Robotik kodlama dersi, akıl oyunları, satranç, eğlenceli deneyler, beyin fırtınası, kültür dersleri, proje performansları, felsefe (p4c ), yüzme, jimnastik, beden eğitimi, drama, müzik eğitimi, dekoratif sanatlar ve ebru
dans eğitimi (bale,modern dans,halk oyunları vs.) etkinlikleriyle çocukların bireysel ve sosyal becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Ayrıca gezi programları, resmi günler, belirli gün ve haftaları kutlama programları, tiyatro, sinema gibi aktiviteler, sosyal projelere çocuklarla katılmak, yılsonu gösterileri, şenlikler ve çocuk merkezli eğlenceler de bulunmaktadır.

Özellikler

Ücret

2021-2022 Aylık Kayıt Ücreti

 • Normal Kayıt Ücreti
  1.400 ₺
 • Kidoole İndirimli Kayıt Ücreti
  1.300 ₺
 • Ek Nakit Hediye

  İndirime ek olarak, okula üç taksit ödemenizden sonra Kidoole'den hesabınıza yatırılacaktır.

  300 ₺

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen

Randevu için İndirim Kodu Alın


  Mesai Dışı

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 07:30 - 18:00
  • Salı 07:30 - 18:00
  • Çarşamba 07:30 - 18:00
  • Perşembe 07:30 - 18:00
  • Cuma 07:30 - 18:00
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı

  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu

      İndirim Talep Formu