Sign In

1.900₺ - 2.000₺

Mutlu Dünya Anaokulu

75. Yıl, 5349. Sk. No:9, 45030 Yunusemre/Manisa

Mutlu Dünya Anaokulu, Manisa Yunusemre anaokulları arasında yer almaktadır. 2006 yılından bu yana aynı unvan ve adreste, amatör ruh ve profesyonel bilgi ve tecrübe ile insan hayatının en önemli dönemlerinden biri olan 3-6 yaş dönemlerinde çocuklara eğitim-öğretim-bakım, velilere rehberlik hizmeti sunmaktadır. Yüksek memnuniyet oranıyla çalışan, yüzde doksanın üzerinde bir oranda referansla kayıt alan bir okul öncesi eğitim kurumudur.

Anaokulunun 1500 m2 kapalı alan, 350 m2 açık alan (bahçe), kapalı ısıtmalı yüzme havuzu, konferans salonu, sanat atölyesi, bilim atölyesi, akıllı tahta, yemek salonu, uyku salonu, spor salonu ve kapalı devre kamera sistemi bulunmaktadır. Ayrıca çocuk gelişimi uzmanı, uzman psikolog, Native Speaker (anadilde) İngilizce öğretmeni, yüzme, müzik-orff, bale-dans-halk oyunu, jimnastik, satranç, robotik kodlama alanlarında branş öğretmenleri bulunmaktadır. Yemek konusu titizlikle ele alınan anaokulunda, yemekler okulun mutfağında hazırlanmakta ve mutfaktan ayrı bir yemekhanede servis edilmektedir. Mobil uygulama ile velilere günlük olarak detaylı bilgilendirme yapılmaktadır.

Manisa Mutlu Dünya Anaokulu’nda MEB müfredatının yanında Montessori, Reggio Emilia, Waldorf, Çoklu Zeka, STEM, High Scope, GEMS, Scamper teknikleri ile eğitim-öğretim çalışmaları yapılmaktadır.

Haftanın 5 günü tüm yaş gruplarına anadili İngilizce olan (Native Speaker) öğretmen ile akıllı tahta eşliğinde görsel-işitsel materyaller ve eğitim setleri kullanılarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Robotik kodlama, STEM ve satranç çalışmaları branş öğretmenleriyle, akıl oyunları, eğitici deneyler ve fen-doğa etkinlikleri grup öğretmenleriyle düzenli olarak zihinsel gelişim etkinlikleri yapılmaktadır. Anaokulunun içinde yer alan ısıtmalı kapalı havuzda yüzme öğretmeni ile haftanın 2 günü tüm yaş gruplarına yılın 12 ayı yüzme çalışmaları yapılmaktadır. Ayrıca jimnastik-beden eğitimi ve çocuk yogası çalışmaları alanında uzman branş öğretmeni eşliğinde tüm yaş gruplarında yapılmaktadır. Resim, kil-seramik-sanat atölyesi çalışmaları grup öğretmenleri ile, müzik-orff ritim çalışmaları, bale-dans-halk oyunu çalışmaları alanında uzman branş öğretmenleri ile tüm yaş gruplarında düzenli olarak yapılmaktadır. Gezi-gözlem etkinlikleri, kil-seramik atölyesi, mutfak etkinlikleri, tiyatro-sinema etkinlikleri, yaratıcı drama çalışmaları, belirli gün ve hafta çalışmaları programında yer alan sosyal etkinlik çalışmalarıdır.

Özellikler

Ücret

2021-2022 Aylık Kayıt Ücreti

 • Normal Kayıt Ücreti
  2.000 ₺
 • Kidoole İndirimli Kayıt Ücreti
  1.900 ₺
 • Ek nakit hediye

  İndirime ek olarak, okula üç taksit ödemenizden sonra Kidoole'den hesabınıza yatırılacaktır

  450 ₺

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen

Randevu için İndirim Kodu Alın


  Açık

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 07:30 - 18:45
  • Salı 07:30 - 18:45
  • Çarşamba 07:30 - 18:45
  • Perşembe 07:30 - 18:45
  • Cuma 07:30 - 18:45
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı

  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu

      İndirim Talep Formu