Sign In

Enerjik Anaokulu, Kocaeli İzmit anaokulları arasında yer almaktadır. Anaokulunun 1000 m2 bahçesi, organik tarım alanı, kapalı spor salonu, uyku odası ve 7*24 güvenlik kamerası bulunmaktadır.

Kocaeli İzmit Enerjik Anaokulu’nda MEB müfredatının yanında Montessori’ye özgü materyalleri ve oyuncakları kullanarak Montessori eğitimi verilmektedir. Waldorf eğitimi yaklaşımı da bazı etkinlikler de uygulanmaktadır. Anaokulunda Native speaker (anadilde) İngilizce öğretmeni, kadrolu branş öğretmenleri ve psikolojik danışman bulunmaktadır. Yemek konusu titizlikle ele alınan anaokulunda, yemekler okul içinde hazırlanmakta ve 3 öğün olarak mutfaktan ayrı yemekhanede yenilmektedir. Yemekler de kullanılan tüm ürünler organiktir.

Erken yaşta dil öğrenimine önem veren anaokulunda İngilizce dersi haftada 5 gün 4 saat olarak verilmektedir. Haftanın 3 günü Native speaker öğretmeni derslere girmektedir. Her hafta akıl ve zeka gelişim oyunları kurum pedagoğu tarafından uygulanmaktadır. Branş öğretmeni tarafından jimnastik dersi haftada 1 gün verilmektedir. Ayrıca branş öğretmeni tarafından bale, resim ve yaratıcı drama dersleri de haftada 1 defa verilmektedir. Her ay 1 gezi programı bulunmaktadır. Hayvanat bahçesi, akvaryum ve cam atölyesine ziyaretler yapılmaktadır. Giriş ücreti ek olarak talep edilmektedir.

Özellikler

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen

Randevu için İndirim Kodu Alın


  Açık

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 07:00 - 19:00
  • Salı 07:00 - 19:00
  • Çarşamba 07:00 - 19:00
  • Perşembe 07:00 - 19:00
  • Cuma 07:00 - 19:00
  • Cumartesi 10:00 - 16:00
  • PazarKapalı

  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu

      İndirim Talep Formu