Sign In

Zuhal Abla Anaokulu, İstanbul/Üsküdar anaokulları arasında yer almaktadır. 1 – 6 yaş okul öncesi dönem çocuklara yönelik hizmet vermektedir. Tam gün 07:30 – 19:00 saatleri arası açıktır.

Okulda, Uyku Odası, Yemekhane, Kapalı Spor Salonu, Sanat Atölyesi, Mutfak Atölyesi, Kütüphane, Müzik Odası, Oyun Alanı, Bahçe ve Sera bulunmaktadır. Ayrıca Satranç Kulübü, Bilişim Kulübü, Seramik Kulübü, İzcilik Kulübü, Müzik Kulübü ve Gezi Kulüpleri de vardır. İngilizce dersleriyle erken yaşta dil öğrenimini desteklemektedir.

Drama, Dans, Koro, Halk Oyunları, Orff, Origami, Görsel Sanatlar, El Sanatları, Beden Eğitimi ve jimnastik gibi aktivitelerle çocukların fiziksel ve sosyal becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir.

Zuhal Abla Anaokulu’nu çevredeki diğer kreş ve anaokullarından farklı kılan en önemli özellikleri köklü bir kurum, çelik yapılı bina ve mini hayvanat bahçesi olmasıdır.

Özellikler

Ücret

2021-2022 Aylık Kayıt Ücreti

 • Zuhal Abla Anaokulu, anlaşmış olduğumuz kurumsal şirketlerin çalışanları tarafından önerilmiştir. Anaokulu, analiz ekibimizin yaptığı araştırmalar neticesinde memnuniyeti yüksek anaokulu kategorisindedir. Ancak anaokulu ile indirim anlaşması henüz yapılmamıştır.
  Anaokulu ile indirim anlaşması yapılması durumunda indirimden faydalanmak için tıklayınız.

  İndirim Talep Formu

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen


Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Online Hizmet Başvurusu

     İndirim Talep Formu