Sign In

İstanbul Ümraniye anaokulları arasında yer alan Erse Şerifali Anaokulu’nu çevredeki diğer kreş ve anaokullarından farklı kılan en önemli özellikleri 22 yıllık köklü, çok şubeli bir kurum olmasının yanı sıra çok geniş sınıflara ve bahçeye sahip, GEMS tabanlı eğitim ve çoklu zeka programı uygulamaları olmasıdır. 7/24 aktif kamera sistemi, servis hizmeti, sıkı temizlik önlemleri, günlük hazırlanan ev tipi mutfağı gibi hizmetleri ile çocuğunuzun sağlığı ve güvenliğine özen gösterilmektedir.
 
Erse Şerifali Anaokulu’ndan mezun olan öğrencilerinin İngilizce temelini iyi bir şekilde almış, E-Twinning projeleri ile farklı ülkelerdeki öğrenciler ile ortak projeler yaparak farklı kültürleri tanımış bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bunun içinse Erse Şerifali Anaokulu’ndan tüm yaş gruplarında farklılaştırılmış eğitim olanaklarının sağlandığı çok yönlü eğitim programları, İngilizce özgün drama oyunları gibi alanında uzman ve deneyimli öğretmenler tarafından oluşturulan özgün materyallerin kullanımına özen gösteriyor. zengin Okul Öncesi Eğitim Programına ilaveten Class Audio Cd, Classroom Presentation Tool / Flash Cards / Posters /Big Story Books / Pictures / Puppet Teacher Website, Roleplay, Question and Answer, Acting out, Storytelling, Guessing the end of a story, Group work /Pair work, Multiple Matching (Pictures), Communicative speaking, Games and TPR activities gibi destekleyici teknikler kullanır.

Erse Şerifali Anaokulu’nda diğer anaokullarının aksine GEMS, Scamper, High Scope, Montessori, Reggio Emilia ve Farklılaştırılmış Eğitim yaklaşımlar ile daha zengin bir hale getirilmiş olan MEB Eğitim-öğretim müfredatında çoklu zeka programı yer alır. Kendi özgün eğitim programını uygulayan Erse Şerifali Anaokulu, Yaratıcı Drama, Modern Dans, Müzik, Perküsyon, Beden Eğitimi, Görsel Sanatlar, Çocuk Yogası, Akıl Oyunları, Satranç, Yüzme,Orff, Fen Bilimleri, İngilizce ve İspanyolca dil eğitimi programları ile öğrencilerini çok yönlü bir eğitim imkanı sunmaktadır. Erse Şerifali Anaokulu, planlamış olduğu eğitim programını öğrencilerine sunarken çeşitli geziler, açık sınıf, fen-doğa ve matematik uygulamaları, değerler eğitimi, sosyal sorumluluk çalışmaları ve dönüşümlü olarak tanıyacakları farklı kulüp etkinliği sayesinde ilkokula hazırlanırken, bir yandan da onların temel deneyimler kazanmalarını sağlar. 

Erse Şerifali Anaokulu, çocukların akademik ve sanatsal gelişimlerini destekleyen eğitim programlarının yanı sıra uzman psikologlar ile yaşam becerileri, değerler eğitimi, okul olgunluğu ve sosyalleşme gibi konularda çocuklarımızı özenle desteklemekte ve geliştirmektedir. Öğrencilerin sosyal, bilişsel, duygusal, dilsel ve psikomotor becerilerine yönelik gelişimlerinin en iyi şekilde sürdürülebilmesi için, uzman psikologlar tarafından gerekli takiplerin yapılmasına özen gösterilmektedir. Erse Şerifali Anaokullarında üç ayda bir uygulanan gelişim testleri sayesine öğrencilerin durumları yakından takip edilmektedir. Gerektiği takdirde ise aile ve kurum psikologları ile özel görüşmeler yapılmaktadır.

Özellikler

Ücret

2022-2023 Aylık Kayıt Ücreti

 • Normal Kayıt Ücreti
  3.750 ₺
 • Kidoole İndirimli Kayıt Ücreti
  3.450 ₺
 • Ek Nakit Hediye

  İndirime ek olarak, okula üç taksit ödemenizden sonra Kidoole'den hesabınıza yatırılacaktır.

  800 ₺

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen

Randevu için İndirim Kodu Alın


  Mesai Dışı

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 07:00 - 19:00
  • Salı 07:00 - 19:00
  • Çarşamba 07:00 - 19:00
  • Perşembe 07:00 - 19:00
  • Cuma 07:00 - 19:00
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı

  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu

      İndirim Talep Formu