Sign In

4.500₺ - 4.600₺

Tugayyolu Kanca Anaokulu

Cevizli, Füsun Sokağı No:15, 34846 Maltepe/İstanbul

Tugayyolu Kanca Anaokulu, İstanbul Maltepe anaokulları arasında yer almaktadır. Okulumuz, MEB’na bağlı 3-6 yaş  Okulöncesi dönem çocukları için yaparak, yaşayarak öğrenme modelini benimsemiş merak eden, sorgulayan, araştıran, problem çözebilen, sorumluluk alabilen Atatürk ilke ve inkılaplarını benimseyebilen yeni nesiller yetiştirmeyi amaç edinmiş bir eğitim kurumudur. Okulumuzun 9 yıllık geçmişinde sürekliliği ve tercih edilmesinin ilk nedeni velilerimizin memnuniyetleri üzerine verdikleri referanslar olmuştur.

Anaokulu 800m² bahçesi, 600 m² alanı ile 3+1 zemin kat anaokulu olarak inşa edilmiştir. Anaokulunun uyku odası, mutfağı, çok amaçlı salonu ve dersliği bulunmaktadır.

İstanbul Maltepe Tugayyolu Kanca Anaokulu MEB müfredatına bağlıdır. Ayrıca çoklu zeka eğitim programı uygulanmaktadır. Anaokulunun Native speaker (anadilde türkçe ve İngilizce) öğretmeni, branş öğretmenleri ve psikolojik danışmanı bulunmaktadır. Yemek konusu titizlikle ele alınan anaokulunda, yemekler okul aşçısı tarafından okul içinde hazırlanmakta ve mutfaktan ayrı yemekhanede yenilmektedir. Yoğurdumuz okulda mayalanmaktadır ve yumurtalarımız çiftlik yumurtasıdır.

Erken yaşta dil öğrenimine önem veren anaokulunda İngilizce eğitimi haftada 5 gün 2 ders saati verilmektedir. Haftada 1 gün satranç eğitimi 1 ders saati verilmektedir. Haftada 1 gün 1 ders saati drama, modern dans, müzik ve orff eğitimi  ve okulöncesi öğrencilerine ilkokula hazırlık haftada 1 gün 1 ders saati ses eğitimi verilmektedir. Branş öğretmeni tarafından jimnastik dersi haftada 1 gün verilmektedir. Gezi programları şartlar uygun olduğu takdirde yapılmaktadır. Tiyatro oyunları okulumuza da gelmektedir. Ücreti ek olarak talep edilmektedir.

Özellikler

Ücret

2022-2023 Aylık Kayıt Ücreti

 • Normal Kayıt Ücreti
  4.600 ₺
 • Kidoole İndirimli Kayıt Ücreti
  4.500 ₺
 • Ek Nakit Hediye

  İndirime ek olarak, okula üç taksit ödemenizden sonra Kidoole'den hesabınıza yatırılacaktır.

  1.000 ₺

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen

Randevu için İndirim Kodu Alın


  Açık

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 07:30 - 19:00
  • Salı 07:30 - 19:00
  • Çarşamba 07:30 - 19:00
  • Perşembe 07:30 - 19:00
  • Cuma 07:30 - 19:00
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı

  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu

      İndirim Talep Formu