Sign In

2.000₺ - 2.400₺

Özel Çengelköy Berrak Anaokulu

Güzeltepe, Pelin Sokağı no:21, 34680 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

İstanbul Üsküdar’da bulunan Özel Çengelköy Berrak Anaokulu’na, 3 ve 6 yaş arasındaki çocukların kaydı yapılmaktadır. Okul sabah 07:30 ve akşam 18:30 zaman aralığına kadar eğitim hizmeti sunmaktadır. Okulda işitsel sanatlar, görsel sanatlar, halkoyunları, spor, zeka oyunları, el sanatları çalışmaları, değerler eğitimi ve yabancı dil çalışmaları yapılmaktadır.

Meb müfredatına uygun olarak okulda ana dil etkinlikleri, fen ve doğa çalışmaları, matematik, bilimsel deney atölyeleri, kültürel ve bilimsel geziler yapılmaktadır. Özel Çengelköy Berrak Anaokulu‘nun yeşillikler içinde 600 m2 bahçesi olup okulda öğrencilere geniş oyun alanı imkanı sağlanmaktadır.

Özel Çengelköy Berrak Anaokulu‘nda sahip olduğu manevi değerleri davranışa dönüştürebilen, sevgi merkezli yaşayan, yaşatan, ahlaklı nesiller yetiştirilmesi, çocukların olumlu benlik değeri geliştirmelerine, iç denetim kazanmalarına katkıda bulunularak, temel görgü kurallarını bilen uygulayan çocuklar olmaları hedeflenmektedir. Bu doğrultuda Değerler Eğitimi bir ders olarak değil yaşam biçimi olarak çocuklara sunulmaktadır.

Yabancı dil öğretiminde, çocukların farklı kültürlere olan bakış açılarını zenginleştirerek yabancı dil öğrenmeye olumlu tutum geliştirmeleri ve bu işi hayat boyu öğrenme düzlemine taşımaları sağlanmaktadır. Öğrencilere erken yaşlarda yabancı dil farkındalığı kazandırarak ve öğrenme konusundaki motivasyonlarını arttırarak dinleme, anlama ve konuşma becerilerini geliştirirken ikinci bir dilde iletişim kurma öz güveni verilmektedir.

Sağlıklı beslenme ve hazır gıda tüketmeme konusunda hassas olan okulda yemekler diyetisyen gözetiminde, okul içerisinde ve çocukların fiziksel gelişimine katkı sağlayacak düzeyde hijyene önem verilerek hazırlanmakta ve aylık listeler halinde belirlenmektedir.

Özel Çengelköy Berrak Anaokulu‘nda ayrıca rehberlik hizmeti de bulunmakta ve çocukların gelişiminin en iyi düzeyde olması için hizmet sağlamaktadır.

Bunların dışında anaokulunda yaz okulu ve servis imkanı da bulunmaktadır. Çocuklar servislerde görevli olan bir kişi aracılığı ile ders başlama saatinden önce evlerinden alınmakta okula götürülmekte ve ders bitimden sonra da yine aynı şekilde serviste görevli bir çalışan tarafından evlerine güvenle götürülmektedir.

Özellikler

Ücret

2021-2022 Aylık Kayıt Ücreti

 • Normal Kayıt Ücreti
  2.400 ₺
 • Kidoole İndirimli Kayıt Ücreti
  2.000 ₺
 • Ek nakit hediye

  İndirime ek olarak, okula üç taksit ödemenizden sonra Kidoole'den hesabınıza yatırılacaktır.

  500 ₺

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen

Randevu için İndirim Kodu Alın


  Mesai Dışı

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 07:30 - 17:30
  • Salı 07:30 - 17:30
  • Çarşamba 07:30 - 17:30
  • Perşembe 07:30 - 17:30
  • Cuma 07:30 - 17:30
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı

  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu

      İndirim Talep Formu