Sign In

Kelebek Anaokulu, İstanbul Tuzla anaokulları arasında yer almaktadır. Anaokulu 16 yıllık köklü bir anaokuludur. MEB’e bağlı 100 kontenjanı mevcuttur. 18 personel çalışmaktaktadır. Her katta kat görevlisi bulunmaktadır. 7-24 kayıt alan kamera sistemi bulunmaktadır. Okul öncesi öğretmenler ve yardımcıları hariç 4 tane branş öğretmeni mevcuttur. Tam zamanlı psikolog ve haftanın 3 günü İngilizce haftanın 2 günü Rusça eğitim verilmektedir.
Anaokulunda bir aplikasyon uygulaması ile çalışır ve dijital ortamdan velinin öğretmen ile iletişimi koparılmamaktadır. Veli öğrenciyi her zaman takip edebilir. Bu yönden oldukça şeffaf bir anaokuludur. Büyük bahçesinin içinde 6 tane meyva ağacı bulunmaktadır vee yazın neredeyse tüm zamanlar bahçenin keyifi çıkarılmaktadırr.

Anaokulunun 600 m2 bahçesi, sera ve organik tarım alanı, kapalı spor salonu, uyku odası, piyano odası, İngillizce odası, kapalı oyun alanı ve 7*24 güvenlik kamerası bulunmaktadır. Kameralar geçmişe dönük 15  gün kayıt almaktadır.

İstanbul Tuzla Kelebek Anaokulun’da MEB müfredatının yanında Montessori eğitimi verilmektedir. Waldorf eğitim yaklaşımı da bazı etkinliklerde uygulanmaktadır. Ayrıca anaokulunda Native speaker (anadilde) İngilizce öğretmeni, kadrolu branş öğretmenleri ve psikolojik danışman da bulunmaktadır. Yemek konusu titizlikle ele alınan anaokulunda, yemekler anaokulunda hazırlanmakta ve 3 öğün olarak mutfaktan ayrı yemekhanede yenilmektedir. Yemekler de kullanılan tüm ürünler organiktir.

Erken yaşta dil öğrenimine önem veren anaokulunda İngilizce eğitimi haftada 3 gün her gün 2 saat verilmektedir. Haftanın 2 günü Rusça dersi mevcuttur. Her hafta haftanın 1 günü robotik kodlama , haftanın 1 gün dans dersi, haftanın 1 günü piyano dersi verilmektedir. Piyano dersi, dans dersi, kodlama dersi, sanat etkinlikleri dersi ayrı ayrı branş öğretmenleri tarafından verilmektedir. Branş öğretmeni tarafından jimnastik dersi haftada 1 gün verilmektedir. Her ay 1 gezi programı bulunmaktadır. Hayvanat bahçesi, akvaryum, ziyaretler yapılmaktadır. Giriş ücreti ek olarak talep edilmektedir.

Özellikler

Ücret

2021-2022 Aylık Kayıt Ücreti

 • Normal Kayıt Ücreti
  2.500 ₺
 • Kidoole İndirimli Kayıt Ücreti
  2.200 ₺

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen

Randevu için İndirim Kodu Alın


  Açık

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 07:30 - 19:00
  • Salı 07:30 - 19:00
  • Çarşamba 07:30 - 19:00
  • Perşembe 07:30 - 19:00
  • Cuma 07:30 - 19:00
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı

  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu

      İndirim Talep Formu