1.750₺ - 2.000₺

Parlayan Melekler Anaokulu

ATALAR MAH. SEYRANTEPE SK. NO: 1 İÇ KAPI NO: 1 KARTAL / İSTANBUL

Parlayan Melekler Anaokulu, Kartal anaokulları arasında yer almaktadır. Anaokulunda Waldorf atölye sistemi yapılmaktadır. Reggio Emilla tekniği de fazlaca kullanılmaktadır. Çamur ile oynayıp küçük mütehitler olup doğa malzemeleriyle eğitim yapılmaktadır. Ayda bir kez kültür derslerimiz olmaktadır. Sekiz tane birbirinden eğlenceli donanımlı ve eğitime yönelik atölyelerimiz bulunmaktadır. Her atölyede farklı materyaller kullanarak öğrenmeye daha açık oluyoruz. Sistemimiz yaşarak öğrenme modeli, servis şöförü kurucun eşi ve servis aracı okulumuza aittir. Aşçı kurucunun annesidir. Öğretmenlerimizin tümü üniversite çocuk gelişimi bölümünden mezun olup, tecrübeli güleryüzlü bir kadrodur. Anaokulunun 7*24 güvenlik kamerası, bahçede kum havuzu ve top havuzu oyun odası bulunmaktadır.

Kartal Parlayan Melekler Anaokulu’nda MEB müfredatının yanında Waldorf atölye sistemini uygulunmaktadır. Anaokulunda sekiz tane atölye bulunmaktadır. Reggio Emillia, Montessori ve Çoklu Zeka eğitim modellerini de uygulamaktayız. Sınıf öğretmeni, ingilizce öğretmeni, bale öğretmeni, aşçı, temizlık personeli ve psikolog bulunmaktadır. Yemeklerimiz günlük olarak okulumuzda yapılmaktadır. Yemek aşçı (kurucunun annesi) tarafından 3 öğün olarak hazırlanmaktadır.

Haftanın 2 günü İngilizce dersi yapılmaktadır. Haftanın 2 günü jimnastik dersi ve haftanın 1 günü robotik kodlama dersi yapılmaktadır. Her ay 2 tane gezimiz olmaktadır. Seramik, tiyatro, kukla, animatörlü oyunlar, sinema vb. Ücretler ek ücrete tabiidir. Branş öğretmenleri tarafından 1 gün bale 1 gün orff ve rıtm 1 gün robotik kodlama, 2 gün jimnastik yaz aylarında binicilik, yüzme, doğa yürüyüşleri, ebru çalıışmaları, dans, bale ve kil çalışması etkinlikleri yapılmaktadır.

Özellikler

Ücret

2021-2022 Aylık Kayıt Ücreti

 • Normal Kayıt Ücreti
  2.000 ₺
 • Kidoole İndirimli Kayıt Ücreti
  1.750 ₺
 • Ek Nakit Hediye

  İndirime ek olarak, okula üç taksit ödemenizden sonra Kidoole'den hesabınıza yatırılacaktır.

  425 ₺

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen

Randevu için İndirim Kodu Alın


  Açık

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 07:00 - 19:00
  • Salı 07:00 - 19:00
  • Çarşamba 07:00 - 19:00
  • Perşembe 07:00 - 19:00
  • Cuma 07:00 - 19:00
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı

  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu

      İndirim Talep Formu