Sign In

Deha Çocuk Anaokulu, Montesorri, High Scope ve GEMS yaklaşımlarının, MEB kazanımları ile harmanlandığı bir program uygulamaktadır. 2-6 yaş aralığı çocuklara verilen okul öncesi eğitimin yanı sıra öğretici Matematik Atölyesi, Fen Atölyesi ve Akıl oyunları Atölyesi sayesinde çocukların ilgi alanlarını keşfetmesi sağlanır. Ayrıca Sanat, Hayal ve Blok köşeleri ile çocuklarımızın hem hayal güçlerinin hem el becerilerinin geliştirilmesi hedeflenir.

Erken yaşta yabancı dil öğrenen çocuk çevresindeki olayları algılamada daha üst düzey başarı gösterir. Deha Çocuk Anaokulu, ingilizceyi günlük yaşantının bir parçası olarak ele almaktadır. Çocuklarımız tıpkı anadilimiz gibi İngilizceyi de yaşayarak öğrenmektedirler. Okulun her alanında yapılan İngilizce dersleri ile çocuklarımız oynayarak, eğlenerek ikinci bir dil ile tanışmaktadır.

Tam ve yarı zamanlı programı bulunmaktadır. Tam gün programı 08:00 – 17:45 saatleri aralığındadır. Yarım gün programı ise 08:00 – 13:00 ve 13:00 – 17.45 saatleri aralığındadır.

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Biriminde Çocuklara, Velilere ve Öğretmenlere Yönelik Olarak çalışmalar yapılmaktadır.
Çocuklar ile psikolojik danışman haftalık olarak görüşmeler yapmaktadır.
Veliler ile yapılan Adaptasyon ve Gelişim Değerlendirme Toplantıları sayesinde çocuğumuz için en uygun gelecek planlaması yapılmaktadır.
Öğretmenlerimizin mesleki ve kişisel gelişimine katkı sağlamak amacıyla hizmet içi eğitimler düzenlenmektedir.

Özellikler

Ücret

2021-2022 Aylık Kayıt Ücreti

 • Deha Çocuk Anaokulu, anlaşmış olduğumuz kurumsal şirketlerin çalışanları tarafından önerilmiştir. Anaokulu, analiz ekibimizin yaptığı araştırmalar neticesinde memnuniyeti yüksek anaokulu kategorisindedir. Ancak anaokulu ile indirim anlaşması henüz yapılmamıştır.
  Anaokulu ile indirim anlaşması yapılması durumunda indirimden faydalanmak için tıklayınız.

  İndirim Talep Formu

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen


Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Online Hizmet Başvurusu

     İndirim Talep Formu