Sign In

Hayal Kreş ve Gündüz Bakımevi, İstanbul Tuzla anaokulları arasında yer almaktadır. Okulumuz butik bir okul olup, 2002 yılından beri uzman bir kadroyla Pendik’te hizmet verdik. 2022 yılı itibariyle Tuzla şubemizde hizmet vermekteyiz. Tuzla şubemizde sınıflar 10 kişilik olmakla birlikte özel bir bakım ve ilgi olmasını tercih ettiğimiz için bu şekilde kalmasına özen gösteriyoruz.

☆ 0-1 yaş özel bebek bakım grubu

☆1-3 yaş oyun grupları

☆ 0-6 yaş okul öncesi eğitimi

☆ 10 kisilik siniflar

☆ Uzman kadro

☆ Psikolog esliginde gelişim desteği

☆ Sağlıklı beslenme programı

☆ Finlandiya eğitim programi

☆ Mindfullness eğitim desteği

☆ Yaz okulu

İstanbul Tuzla Hayal Kreş ve Gündüz Bakımevi 2 katlı müstakil villa da hizmet vermektedir. Anaokulunun 260metrekare bahçesi, ön ve arka bahçe kullanımlı, güvenilir sokak, uyku odası, organik beslenme, çardak ve kullanımlı oyun alanları bulunmaktadır.

Montessori oyuncakları, Reggo Emilio sistemi, Waldorf eğitim yaklaşımlarıyla çocuklara okul öncesi dönemde yaşam becerileri kazandırmayı hedefliyoruz Anaokulunda Native teacher ( yabancı öğretmen), Çocuk gelişimi uzmanı kurucu, Çocuk gelişimi mezunu kadro ve Psikolog bulunmaktadır. Yemekler okul içerisinde hazırlanmakta ve 3 ana 2 ara öğün olarak mutfaktan ayrı yemekhane de verilmektedir. Yemeklerde kullanılan tüm ürünler organiktir.

5 yarım gün yabancı öğretmen ile İngilizce eğitim olmaktadır. Drama, müzik derslerimiz mevcuttur. Mathazone sistemiyle matematik eğitimimiz bulunmaktadır. Resim, Drama, Müzik, Dans dersleri okulumuzda branş öğretmenlerimizle olmaktadır. Her gün çocuk yogası okulumuzda yapılmaktadır. Spor ve jimnastik de okulda yapılmaktadır. Pandemi nedeniyle gezi planı yapılmamaktadır. Ancak yapılan tüm etkinlikler ekstra ücretlendirilir.

Özellikler

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen

Randevu için İndirim Kodu Alın


  Açık

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 07:30 - 19:00
  • Salı 07:30 - 19:00
  • Çarşamba 07:30 - 19:00
  • Perşembe 07:30 - 19:00
  • Cuma 07:30 - 19:00
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı

  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu

      İndirim Talep Formu