Sign In

Sihirli Düşler Anaokulu, İstanbul Gaziosmanpaşa anaokulları arasında yer almaktadır. Çocukları merkeze alan Sihirli Düşler Anaokuluna özgü eğitim sisteminde, her yaş grubu için farklı bir eğitim programı ve eğitim yöntemi kullanılmakta olup çocukların sosyal, psikomotor, bilişsel, sosyal, duygusal, dil gelişimlerimleri ve özbakım becerilerini geliştirmeleri hedeflenmektedir. Bu anlamda konuların amaç değil araç olarak uygulandığı, merak ve heves uyandıran, esnek, özgün, yaratıcılığın ön planda olduğu, çocuğun öğretmen rehberliğinde özgür bir ortamda yaparak yaşayarak deneyimler kazanabildiği, aile katılımlarına ve iş birliğine önem veren, çoklu zeka, Montessori ve Reggio Emilia eğitim akımlarının çekirdeğini oluşturan uygulamalı programlar hayata geçirilmiştir. Park yanında olan anaokulunun geniş ve renkli bahçesi vardır. Uyku odası, oyun odası, konferans odası ve 7*24 güvenlik kamerası vardır.

Gaziosmanpaşa Sihirli Düşler Anaokulu’nda MEB müfredatının yanında Montessori, Reggio Emilia,Waldorf, Çoklu Zeka, STEM, High Scope, Manevi ve dini değerler eğitimi verilmektedir. İngilizce, manevi ve değerler eğitimi, yaratıcı drama, öğretmenleri ve psikolojik danışman da bulunmaktadır. Yemek konusu da titizlikle ele alınan anaokulunda, yemekler okul içinde hazırlanmakta ve üç öğün olarak mutfaktan ayrı yemekhanede yenilmektedir.

İngilizce haftada 5 gün her gün 2 saat verilmektedir. Haftanın 5 günü robotik kodlama, akıl oyunları, satranç, eğlenceli deneyler yapılmaktadır. Branş öğretmeni tarafından jimnastik dersi haftada 1 gün verilmektedir. Resim, drama, müzik eğitimi, orff, dekoratif sanatlar gibi sanatsal faaliyetler yapılmaktadır. Branş öğretmeni tarafından haftada 1 gün drama dersi verilmektedir. Her ay 1 gezi programımız bulunmaktadır. Giriş ücreti ek olarak talep edilmektedir. 2 haftada 1 gün mutfak atölyesi aktivitesi yapılmaktadır.

Özellikler

Ücret

2021-2022 Aylık Kayıt Ücreti

 • Normal Kayıt Ücreti
  2.500 ₺
 • Kidoole İndirimli Kayıt Ücreti
  2.200 ₺
 • Ek Nakit Hediye

  İndirime ek olarak, okula üç taksit ödemenizden sonra Kidoole'den hesabınıza yatırılacaktır.

  500 ₺

Video

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen

Randevu için İndirim Kodu Alın


  Açık

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 08:00 - 19:00
  • Salı 08:00 - 19:00
  • Çarşamba 08:00 - 19:00
  • Perşembe 08:00 - 19:00
  • Cuma 08:00 - 19:00
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı

  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu

      İndirim Talep Formu