Sign In

Filiz Gündüz Bakımevi, İstanbul Şişli anaokulları arasında yer almaktadır. 40 yıla yakın hizmetlerin olgun tecrübesi ile yüksek oranda veli memnuniyeti yaşanmaktadır. Mezun olan çocuklar kendi çocuklarını getirebilmektedir. Anaokulunun 100 m2 bahçesi, uyku odası ve konferans salonu bulunmaktadır.

İstanbul Şişli Filiz Gündüz Bakımevi’nde MEB müfredatının yanında Montessori eğitimi de uygulanmaktadır. Anaokulunda İngilizce öğretmeni, 3 sınıf öğretmeni, 3 yardımcı öğretmen ve psikolojik danışman bulunmaktadır. Yemek konusu titizlikle ele alınan anaokulunda, yemekler okul içinde hazırlanmakta ve 3 öğün olarak mutfaktan ayrı yemekhanede yenilmktedir. Yemekler de kullanılan tüm ürünler organiktir.

Erken yaşta dil öğrenimine önem veren anaokulunda haftada 5 gün İngilizce eğitimi verilmektedir. Robotik kodlama, satranç, drama ve zihinsel gelişim etkinlikleri ile çocukların bedensel ve zihinsel gelişimine destek verilmektedir. Yaratıcı drama haftada 1 gün verilmekte ve ek ücret talep edilmemektedir. Beden dersi haftada 1 gün verilmekte ve ek ücret talep edilmemektedir. Ay içerisinden 1 gezi programı yapılmaktadır. Atölyeler, hayvanat bahçesi ve akvaryum gibi ziyaretlerin ücretleri ek olarak talep edilmektedir.

Özellikler

Ücret

2022-2023 Aylık Kayıt Ücreti

 • Normal Kayıt Ücreti
  4.600 ₺
 • Kidoole İndirimli Kayıt Ücreti
  4.500 ₺

Yorum

4.8 / 5.0
Profesyonellik 5.0
Güleryüz 5.0
Program zenginliği 5.0
Bina özellikleri 4.0
Ücretin karşılığı 5.0
Hijyen 5.0
 • Elif
  18/12/2021 at 20:21

  Tanışalı 2 ay oldu. Duyu problemi var oğlumun ve bu 2 aylık süreçte gözle görülür işerleme kaydettik. Duyu eğitimi aldığım kurum kreş önermişti ve gerçekten faydasını gördüm. Benzer durumda olan ailelere de önerim çocuklarınızın kaynaşacağı ortamlarda olması oldukça etkili oluyor ve ihmal etmemeliler. Filiz çocuk evinden önce 2 kreşe daha gittim ama çok memnun kalmadım. Sonuç itibari ile özel bir çocuk ve diğer çocuklar gibi kolay bakım ve eğitimi olmuyor. Ağlaması ve ilgili olmamaları nedeni ile devam edemedim. Ama filiz çocuk evi bu anlamda gerçekten on numara diyebilirim. Devamlı istihdam ettikleri psikologları var ve çok ilgili. Ama en çok ilgiyi kurum sahibinden görüyor. Sinan beye o yüzden özel olarak teşekkür ediyorum. Kreş arayışı içinde olan ailelere gözü kapalı önerebilirim. Teşekkür ederim❤️

  Yararlı Yorum4

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen

Randevu için İndirim Kodu Alın


  Açık

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 07:00 - 19:00
  • Salı 07:00 - 19:00
  • Çarşamba 07:00 - 19:00
  • Perşembe 07:00 - 19:00
  • Cuma 07:00 - 19:00
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı

  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu

      İndirim Talep Formu