Sign In

Artı Gelişim Anaokulu, İstanbul/Esenyurt anaokulları arasında yer almaktadır. 2 – 6 yaş okul öncesi dönem çocuklara yönelik hizmet vermektedir. Tam gün 07:00 – 19:00 saatleri arası açıktır.

Okulda, Yemekhane, Kütüphane, Laboratuvar, Sanat Atölyesi, Mutfak Atölyesi, Uyku Odası, Konferans Salonu, Kapalı Spor Salonu, Havuz, Bahçe ve Oyun Alanı bulunmaktadır. Ayrıca Satranç Kulübü, Robotik ve Kodlama Kulübü, Proje Kulübü, Müzik Kulübü ve Gezi Kulüpleri de vardır. İngilizce dersleriyle erken yaşta dil öğrenimini desteklemektedir.

Drama, Halk Oyunları, El Sanatları, Beden Eğitimi, Yoga ve jimnastik gibi aktivitelerle çocukların fiziksel ve sosyal becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir.

Artı Gelişim Anaokulu’nu çevredeki diğer kreş ve anaokullarından farklı kılan en önemli özellikleri kolej kapsamında eğitim vermesi ve düz ayak merdivensiz bir kurum olmasıdır.

Özellikler

Ücret

2021-2022 Aylık Kayıt Ücreti

 • Artı Gelişim Anaokulu, anlaşmış olduğumuz kurumsal şirketlerin çalışanları tarafından önerilmiştir. Anaokulu, analiz ekibimizin yaptığı araştırmalar neticesinde memnuniyeti yüksek anaokulu kategorisindedir. Ancak anaokulu ile indirim anlaşması henüz yapılmamıştır.
  Anaokulu ile indirim anlaşması yapılması durumunda indirimden faydalanmak için tıklayınız.

  İndirim Talep Formu

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen


Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Online Hizmet Başvurusu

     İndirim Talep Formu