Sign In

2.500₺ - 2.750₺

Bil Çocuk Üniversitesi Anaokulu

ÇENGELKÖY MAH. KUŞLUK ÇIKMAZI SK. NO: 4 ÜSKÜDAR

Bil Çocuk Üniversitesi Anaokulu, İstanbul Çengelköy anaokulları arasında yer almaktadır. Okul öncesi eğitim alanının hedef ve amaçları doğrultusunda okul öncesi dönem çocuklarının gelişim düzeyleri, öğrenme hızları, ilgi alanları ve ihtiyaçları dikkate alınarak aileleri ile iş birliği içerisinde yaşam boyu öğrenmeyi destekleyecek şekilde eğitim ortamı oluşturarak yaratıcı ve estetik duygulara sahip, kendini ifade edebilen, çevreye duyarlı, özgüveni yüksek bireyler yetiştirmektir. Ayrıca gelişien – değişen dünyaya ayak uyduran, geleceğe güvenle bakan, yeniliklere açık olan, öz kültürünü tanıyan, koruyan, evrensel değerlere de önem veren ve tercih edilen kurum olmaktır. Çevremizdeki diğer okullardan farklı olarak ;

1. Çalışan anneler için nöbet uygulaması kapsamında çocuklarını erken bırakma ve geç alma imkanına sahipler.

2. İstanbul Aydın Üniversitesi ile hazırlanan çocuk üniversitesi atölyeleri, geniş yeşil ferah bahçe, ve sağlıklı beslenme imkanı.

3. Her gün İngilizce öğretmeni ile 2 saat İngilizce ders imkanı bulunmaktadır.

Anaokulunun 500 m2 bahçe alanı, organik tarım alanı, kapalı spor salonu, uyku odası ve akıllı tahtası bulunmaktadır.

İstanbul Çengelköy Bil Çocuk Üniversitesi Anaokulu’nda MEB müfredatının yanında çoklu zeka, STEM ve evrensel değerler sistemleri uygulanmaktadır. Ayrıca kadrolu branş öğretmenleri ve psilolojik danışman da bulunmaktadır. Yemek konusu titizlikle ele alınan anaokulunda, yemekler okul içinde hazırlanmakta ve 3 öğün olarak mutfaktan ayrı yemekhanede yenilmektedir. Yemekler de kullanılan tüm ürünler organiktir.

Erken yaşta dil öğrenimine önem veren anaokulunda İngilizce eğitimi haftada 5 gün hergün 2 saat verilmektedir. Robotik kodlama, akıl oyunları, satranç ve eğlenceli deneyler gibi programlar uygun dönemlerde uygulanır.

Resim, drama, müzik eğitimi, orff, halk oyunları, dans, dekoratif sanatlar, ebru, ritim vb. sanatlar branş öğretmeni tarafından program dahilinde düzenli olarak yapılmaktadır. Jimnastik, beden eğitimi, yoga, zumba ve meditasyon gibi aktiviteler banş öğretmeni tarafından belirli bir program dahilinde verilmektedir. Pandemi şartları gereği gezi programımız yapılmamaktadır. Çocuk üniversitesi programı kapsamında merkezden gelen program uygulanmaktadır.

Özellikler

Ücret

2020-2021 Aylık Kayıt Ücreti

 • Normal Kayıt Ücreti
  2.750 ₺
 • Kidoole İndirimli Kayıt Ücreti
  2.500 ₺
 • Ek nakit hediye

  İndirime ek olarak, okula üç taksit ödemenizden sonra Kidoole'dan hesabınıza yatırılacaktır.

  600 ₺

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen

Randevu için İndirim Kodu Alın


  Mesai Dışı

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 07:00 - 19:00
  • Salı 07:00 - 19:00
  • Çarşamba 07:00 - 19:00
  • Perşembe 07:00 - 19:00
  • Cuma 07:00 - 19:00
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı

  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu

      İndirim Talep Formu