Sign In

İstanbul Çekmeköy anaokulları arasında yer alan Nasrettin Hoca Taşdelen Anaokulu’nu çevredeki diğer kreş ve anaokullarından farklı kılan en önemli özellikleri 20 yıllık köklü, çok şubeli bir kurum olmasının yanı sıra ilk günden itibaren anaokulu olarak tasarlanmış binası ve kozmopol yapıda öğrenci profili olmasıdır. 2– 6 yaş okul öncesi çocuklara yönelik hizmet vermekte olan Nasrettin Hoca Taşdelen Anaokulu tam gün 07:00 – 19:00 saatleri arası açıktır. Tam gün eğitim programını 4 – 5 – 6 yaş sınıflarında 09.00 – 16.00 saatleri arasında uygulamaktadır.Yarım gün eğitim programını ise 2 – 3 yaş sınıflarında 09.00 – 12.45 saatleri arasında uygulamaktadır.

Özel olarak dizayn edilmiş bahçe, geniş ve ferah sınıflar, çocukların çizgi film izleyebilecekleri sinevizyon salonu, dinlenebilecekleri uyku odaları ve daha fazlasının bulunduğu Nasrettin Hoca Taşdelen Anaokulu çocukların keyifle oynayabilecekleri nitelikli alana ve donanıma sahip. Nasrettin Hoca Taşdelen Anaokulu hamur çalışmaları, resim çalışmaları gibi sanatsal aktiviteleri ile çocukların ince motor kaslarını ve el göz koordinasyonunu geliştirmeyi hedeflemektedir. Ayrıca ayda iki kez sinema, tiyatro veya çeşitli müzelere sosyal – kültürel geziler düzenlemeye özen gösteren Nasrettin Hoca Taşdelen Anaokulu, çocukların bu aktiviteler sırasında hem eğlenebilmelerini hem de öğrenebilmelerini amaçlıyor.

Nasrettin Hoca Taşdelen Anaokulu, çocuklara yaş gruplarına özel olarak farklılaştırılmış eğitim olanaklarının sağlandığı çok yönlü ders programları sunmaktadır. İngilizce, Eğitsel Jimnastik, Yüzme, Halk Oyunları, Satranç, Akıl Oyunları, Değerler Eğitimi (isteğe bağlı) gibi çeşitli alanlarda eğitimler ile çocukların çok yönlü bireyler olarak yetişmelerini amaçlamaktadır. Nasrettin Hoca Taşdelen Anaokulu’nda MEB eğitim-öğretim müfredatında çoklu zeka programına uygun eğitim verilmektedir. 

Nasrettin Hoca Taşdelen Anaokulu, okul-aile işbirliğini fazlasıyla önemseyen bir kurumdur. Okul sürecinde çeşitli gözlem ve değerlendirmeler sonucu elde edinilen raporlar, bireysel görüşmeler aracılığıyla aileler ile paylaşılır ve geliştirici çalışmalar başlatılır. Bireysel veli görüşmelerinin dışında, Nasrettin Hoca Taşdelen Anaokulunda yıl içerisinde ortaya çıkan ihtiyaç ve istekler doğrultusunda aile eğitim seminerleri düzenlenmektedir.

Nasrettin Hoca Taşdelen Anaokulu, öğrencilerin evden okula ve okuldan eve güvenle ulaşım sağlayabilmeleri için anlaştığı turizm firmasına ait servis araçlarıyla servis hizmeti vermektedir. Ayrıca düzenli periyotlarla okulda yapılan dezenfeksiyon uygulanmalarını sıkı bir şekilde takip ederek çocukların sağlığı ve güvenliğine özen göstermektedir. 
 

Özellikler

Ücret

2022-2023 Aylık Kayıt Ücreti

 • Normal Kayıt Ücreti

  5625

  3.750 ₺
 • Kidoole İndirimli Kayıt Ücreti
  3.188 ₺
 • Ek nakit hediye

  İndirime ek olarak, okula üç taksit ödemenizden sonra Kidoole'den hesabınıza yatırılacaktır.

  790 ₺

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen

Randevu için İndirim Kodu Alın


  Mesai Dışı

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 07:30 - 18:00
  • Salı 07:30 - 18:00
  • Çarşamba 07:30 - 18:00
  • Perşembe 07:30 - 18:00
  • Cuma 07:30 - 18:00
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı

  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu

      İndirim Talep Formu