Sign In

2.100₺ - 2.500₺

Kaşif Çocuk Anaokulu Mimaroba Şubesi

Mimaroba Mh Mustafa Kemal Blv Sinan Sk No: 1/2 Büyükçekmece/İstanbul

Kaşif Çocuk Anaokulu Mimaroba Şubesi, İstanbul Büyükçekmece anaokulları arasında yer almaktadır. Sevgi ve güven temelini esas alarak öğrencilerimizin kendini ve evreni keşfederek becerileri ve tutumlarını geliştirmeyi hedef alıyoruz. Öğrenciyi temel alan ve onlara güvenen eğitimciler olarak işimizi adanmışcasına sergilemeye el birliğiyle gayret ediyoruz. Emanetiniz başımızın tacıdır..

Anaokulunun 450 m2 bahçesi, sera ve organik tarım alanı, mini hayvanat bahçesi, uyku odası, reviri, yemekhanesi, parkı, kum evi, marongozhanesi, serbest sahası ve 7*24 güvenlik kamerası bulunmaktadır.

Kaşif Cocuk Akademisi’ne özgü meteryaller ve oyuncakları kullanarak Montessori ve Waldrof eğitim yaklaşımını da bazı etkinliklerde uygulamaktadır. İngilizce öğretmeni, kadrolu branş öğretmenleri ve psikolojik danışman bulunmaktadır. Anaokulunun en yakın sağlık kuruluşu ile anlaşması da bulunmaktadır. Yemek konusu titizlikle ele alınan anaokulunda, yemekler okul içinde hazırlanmakta ve mutfaktan ayrı yemekhanede yenilmektedir. Ayrıca yemekte kullanılan tüm ürünler organiktir.

İstanbul Büyükçekmece Kaşif Çocuk Anaokulu’nda İngilizce dersi haftanın 5 günü her sınıfa 40 dk  düzenli olarak verilmektedir. Hafta da bir gün sınıf öğretmeni eşliğinde robotik kodlama dersi yapılmaktadır. Branş öğretmeni tarafından jimnastik dersi haftada 1 gün verilmektedir. Binicilik, buz pateni ve yüzme yaz okulunda geçerli olmaktadır, ek ücret talep edilmektedir. Branş öğretmeni tarafından dans ve perküsyon dersleri haftada bir verilmektedir. Piyano dersi ek ücrete tabi olarak verilmektedir. Resim ve yaratıcı drama dersleri de ayrıca haftada bir defa sınıf öğretmeni tarafından verilmektedir. Her ay 1 gezi programımız bulunmaktadır. Hayvanat bahçesi, akvaryum,  cam atölyesine ziyaretler yapılmaktadır. Giriş ücreti ek olarak talep edilmektedir.

Özellikler

Ücret

2021-2022 Aylık Kayıt Ücreti

 • Normal Kayıt Ücreti
  2.500 ₺
 • Kidoole İndirimli Kayıt Ücreti
  2.100 ₺
 • Ek Nakit Hediye

  İndirime ek olarak, okula üç taksit ödemenizden sonra Kidoole'den hesabınıza yatırılacaktır.

  500 ₺

Video

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen

Randevu için İndirim Kodu Alın


  Açık

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 07:00 - 19:00
  • Salı 07:00 - 19:00
  • Çarşamba 07:00 - 19:00
  • Perşembe 07:00 - 19:00
  • Cuma 07:00 - 19:00
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı

  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu

      İndirim Talep Formu