Sign In

Minik Palyaço Anaokulu, İstanbul Beylikdüzü anaokulları arasında yer almaktadır. MEB’e bağlı tamamen resmi bir okuluz. Tüm öğretmenlerimiz çocuk gelişimi üniversite mezunu tecrübeli öğretmenlerdir. 3 öğün yemeğimiz okulumuzda kendi mutfağımızda aşçımız tarafından hijyenik koşullarda pişirilip servis edilmektedir. Hazır hiçbir şey tüketilmez reçelimizi turşumuzu kendimiz kurarız. 

Okul psikoloğumuz çocuklarımızın gelişimlerini gözlemlemekte ve gerekli testleri uygulamakta ve bireysel veli görüşmesi gerçekleştirmektedir. Hergün İngilizce eğitimimiz vardır. Haftada 1 gün dans, bale, halk oyunları, satranç, müzik-ritm, robotik kodlama STEM derslerimizin yanı sıra ilkokula hazırlık harf eğitimi derslerimiz vardır. Bir okul kurucusu olarak ben aynı zamanda 2 kız çocuk annesi olarak (biri halen okulumuzun öğrencisidir) her zamana anne sıfatım ön planda olarak okulumuzu yönetmekte çocuklarımızın istek ve ihtiyaçlarını bir anne bilinci ile karşılamaktayım.

Pandemi şartlarında tüm hijyenik şartlar sağlanmakta kendi dezenfekte cihazımız ile okulumuzun ve servisimizin dezenfekte işlemi gerçekleştirilmektedir.

Şahsımıza ait servis aracımız ile çocuklarımızın okula gidiş gelişleri güvenli bir şekilde sağlanmakta ve servis içinde çocuklarımıza öğretmenlerimiz eşlik etmektedir.

Okulumuz bu bölgenin en büyük anaokullarından biri olup son yönetmeliğe uygun şekilde tasarlanmış ve dizayn edilmiştir.

Anaokulunun 500 m2 bahçesi, organik tarım alanı, çocuk parkı, kapalı spor salonu, uyku odası, sanat odası, oyun odası ve 7*24 güvenlik kamerası bulunmaktadır.

İstanbul Beylikdüzü Minik Palyaço Anaokulu’nda MEB müfredatının yanında Montessori, Highscope ve Waldorf eğitim yaklaşımlarından alıntılar yaparak karma bir eğitim sistemi uygulamaktayız. Anaokulunda Native speaker (anadilde) İngilizce öğretmeni, kadrolu branş öğretmenleri (dans, bale, satranç, robotik kodlama, STEM) ve psikolojik danışman da bulunmaktadır. Yemek konusu titizlikle ele alınan anaokulunda, yemekler anaokulunda hazırlanmakta ve 3 öğün olarak yemekhanede yenilmektedir. Yemekler de kullanılan tüm ürünler organiktir.

Erken yaşta dil öğrenimine önem veren anaokulunda İngilizce eğitimi haftada 5 gün her gün 1 saat olarak verilmektedir. Haftanın 3 günü native speaker öğretmenimiz derslere girmektedir. Haftada 1 gün 1 saat satranç, haftada 1 gün 1 saat robotik kodlama, STEM ve ilkokula hazırlık harf eğitimi verilmektedir. Branş öğretmeni tarafından jimnastik dersi haftada 1 gün verilmektedir. Binicilik, buz pateni ve yüzme yaz okulunda geçerli olmaktadır, ek ücret talep edilmektedir. Haftada 1 gün 1,5 saat dans, bale, halk oyunları, müzik-ritm etkinlikleri yapılmaktadır. Bazen her ay bazen 1-2 ayda 1 özel etkinlik veya gezimiz olmaktadır. Etkinlik ücreti ek olarak talep edilmektedir.

Özellikler

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen

Randevu için İndirim Kodu Alın


  Açık

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 07:30 - 18:30
  • Salı 07:30 - 18:30
  • Çarşamba 07:30 - 18:30
  • Perşembe 07:30 - 18:30
  • Cuma 07:30 - 18:30
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı

  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu

      İndirim Talep Formu