Sign In

Dört Mevsim Gelişim Anaokulu, Beylikdüzü anaokulları arasında yer almaktadır. Anaokulu 2006 kuruluşlu olup uluslarası proje tabanlı Türkiye temsilcisi okuldur. Anaokul kurucusu sayın Zübeyde Bağlan 26 yıldır okul öncesi eğitim uzmanıdır. 3 yıldır yılın eğitmeni ve fark yaratan eğitim ödüllerini almıştır. Bizi farklı kılan uluslarası çalışmamız, eğitim kalitemiz, okul sahibinin eğitim uzmanı olması çocukların kendine güvenen haklarını savunan bilgi empati duygusu gelişmiş  farkındalığı yüksek çocuklar yetiştirmeyi hedeflemiştir.

Anaokulunun 300 m2 oyun bahçesi, sera tarımı, uyku odası, 7*24 kamera sistemi ve kum terapi odası bulunmaktadır.

Beylikdüzü Dört Mevsim Gelişim Anaokulu’nda MEB müfredatının yanı sıra Montessori’ye özgü materyalleri ve oyuncakları kullanarak Montessori eğitimi vermekteyiz. Waldorf eğitim yaklaşımını da bazı etkinliklerimizde uygulamaktayız. Bu eğitimlerin hepsi verilmektedir. Çift dilli eğitim verilmektedir. 9 ülke e.twining proje okuludur. Ayrıca kadrolu branş öğretmenleri, psikolojik danışman, kadrolu lisans mezunu okul öncesi öğretmenleri, eğitim uzmanı, evlilik danışmanı, yoga eğitmeni, aşçı ve hizmetli anlaşmalı hastaneler de bulunmaktadır. Yemek konusu titizlikle ele alınan anaokulunda, yemekler 3 öğün olarak okul içinde hazırlanmakta ve mutfaktan ayrı yemekhanede yenilmektedir. Tüm ürünler organik verilmektedir

İngilizce haftada 4 gün her gün 2 saat verilmektedir. Haftanın 3 günü Native speaker öğretmenimiz derslere girmektedir. Branş dersler, drama tiyatro, modern dans, bale, nefes terapi, yoga meditasyon, akıl oyunları ve jimnastik bulunmaktadır. Her ay 2 defa gezi programımız bulunmaktadır. Hayvanat bahçesi, akvaryum,  cam atölyesine ziyaretler yapılmaktadır. Giriş ücreti ek olarak talep edilmektedir. Okulda tiyatro ve atolye eğitimleri de verilmektedir.

Branş öğretmeni tarafından jimnastik dersi haftada 1 gün verilmektedir. Binicilik, buz pateni ve yüzme yaz okulunda geçerli olmaktadır, ek ücret talep edilmektedir. Branş öğretmeni tarafından bale ve perküsyon dersleri iki haftada bir verilmektedir. Piyano dersi ek ücrete tabi olarak verilmektedir. Resim ve yaratıcı drama dersleri de ayrıca haftada bir defa verilmektedir.

Özellikler

Ücret

2021-2022 Aylık Kayıt Ücreti

 • Normal Kayıt Ücreti
  2.600 ₺
 • Kidoole İndirimli Kayıt Ücreti
  2.100 ₺
 • Ek Nakit Hediye

  İndirime ek olarak, okula üç taksit ödemenizden sonra Kidoole'den hesabınıza yatırılacaktır.

  525 ₺

Video

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen

Randevu için İndirim Kodu Alın


  Açık

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 08:00 - 18:30
  • Salı 08:00 - 18:30
  • Çarşamba 08:00 - 18:30
  • Perşembe 08:00 - 18:30
  • Cuma 08:00 - 18:30
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı

  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu

      İndirim Talep Formu