Sign In

Pingu’s English (Efem) Anaokulu, İstanbul Beykoz anaokulları arasında yer almaktadır. Pingu’nun İngilizcesi İngilizce dil öğretimini eğlenceli ile birleştiren eşsiz bir program olup güvenli ve mutlu öğrenme çevresini dünya çapında 20’yi aşkın ülkede yer almaktadır.

Güney kutbu ve çevresinde tanınan sevimli TV karakteri Pingu’nun maceraları merkezli program, 3-8+ yaş grubundaki çocukların İngilizce’yi keşfederken oyun merkezli öğrenmelerine yardımcı olur; böylece hayatlarının başlangıcında hayati, evrensel becerilerinin farkına varmaları sağlanır.

2008’de kurulmuş olan Pingu’nun İngilizcesi programının başarısı bize Avrupa, Asya, Güney Amerika ve Orta Doğu’ya yayılmamıza olanak sağlamıştır. 15 yıldır Acarkent içerisinde ailelerle bir araya gelmekteyiz.

Anaokulunun 200 m2 bahçesi, organik bahçesi, yüzme havuzu, sera ve organik tarım alanı, uyku odası, konferans salonu, kafeterya, oyun salonu (100m3 kapalı) ve 7/24 güvelik kamerası bulunmaktadır.

İstanbul Beykoz Pingu’s English Anaokulu’nda MEB müfredatının yanında İsveç okulları, Montessori ve Reregilio Emilio yöntemleri ile bir araya getirilmiş Londra Kingstone Üniversitesi menşeili bir eğitim öğretim programı uygulanmaktadır. Uzman psikolojik danışman, Native Speaker İngilizce öğretmeni, kadrolu branş öğretmenleri, kadrolu güvenlik görevlisi ve servis şoförü bulunmaktadır. Yemek konusu titizlikle ele alınan anaokulunda, yemekler okul içinde hazırlamakta ve mutfaktan ayrı yemekhanede yenilmektedir. Yemekler de tüm ürünler organiktir ve paket gıda kullanılmamaktadır.

Anaokulunda programın tamamı İngilizcedir. Pingu’s English School kitap setleri içinde çocukların zihinsel gelişimleri müfredat içindeki düşünme becerileri ile desteklenmektedir. Ek ücrete tabi olarak haftada 2 gün jimnastik dersi bulunmaktadır. Müfredat içinde haftada 1 saat yoga ve 1 saat müzik dersi bulunmaktadır. Ek ücrete tabi olarak haftada bir gün binicilik kulübünde pony dersi de bulunmaktadır.

Özellikler

Ücret

2022-2023 Aylık Kayıt Ücreti

 • Normal Kayıt Ücreti
  7650 + KDV ₺
 • Kidoole İndirimli Kayıt Ücreti
  7420 + KDV ₺
 • Ek Nakit Hediye

  İndirime ek olarak, okula üç taksit ödemenizden sonra Kidoole'den hesabınıza yatırılacaktır.

  1.500 ₺

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen

Randevu için İndirim Kodu Alın


  Mesai Dışı

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 08:00 - 18:00
  • Salı 08:00 - 18:00
  • Çarşamba 08:00 - 18:00
  • Perşembe 08:00 - 18:00
  • Cuma 08:00 - 18:00
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı

  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu

      İndirim Talep Formu