Sign In


Acarkent Kavram Anaokulu, İstanbul Beykoz anaokulları arasında yer almaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Acarkent Kavram Anaokulu’nda 2 ile 6 yaş aralığında çocuklara, 2000 m2 alan ile 900 m2 bahce alanı, uygulama bahçesi, hayvanat bahçesi, organik tarım alanı, müzik atölyesi, sanat atölyesi, dans atölyesi, mutfak atölyesi, uyku odası, ozon makinası, iyonizerli dezenfekte (günde 3 defa), kamp alanımız, kamera sistemi ve 7-24 güvenlik ile doğanın içerisinde ahşap eğitim-öğretim malzemeleri ile hizmet vermektedir.

Her çocuğun kendisine özgü yüksek bir potansiyeli vardır, önemli olan çocukların doğal yeteneklerini,potansiyele dönüştürücek mutlu öğrenme deneyimidir. İşte bu nedenle anaokulu müfredatını ve tüm ögrenme süreclerini ‘Çocuk Merkezli Tasarım’ anlayışı ile oluşturmuştur. Acarkent Kavram Anaokulu bugünün çocuklarını, modern çağın doğru temsilcisi olarak yetiştiren, öğrenmeyi onların gözünden yorumlayan bir tasarımla hareket etmektedir.

Eğitim programında; Matematik ve Fen Gems programını bir arada, daha çok İngilizce (4 yaş grubunda haftada 12 saat, 5 yaş grubunda haftada 14 saat), haftanın 1 günü Fransızca dersi, Almanca dersi, her ortam bir ilham atölyesidir, köşe değil çember (çocuğun ögretmeni ve arkadaşı ile kurduğu bağ), bambaşka eğitim rutinleri (düşünme, sorgulama, planlama ve değerlendirme), oyun temelli değerlendirme ve portfolyo (okul psikoloğu ,ingilizce öğretmeni ve sınıf ögretmeninin değerlendirme raporlarından oluşan) yer almaktadır.

İlkesinde; Acarkent Kavram Anaokulu sanatsal ve kültürel etkinliklere önem veren, çocukların gelişim düzeylerine göre, ilgi alanları ve yaratıcılıklarını destekleyen, bulunduğu bölge ve etrafına farklılık ve fayda getiren, verdigi eğitimle şefkat ve sevgi ile çocukları kucaklayan her türlü fiziksel ve teknolojik alt yapı eğitimi sunmak ve kendini sürekli yenileyerek her zaman örnek ve tercih edilen bir eğitim kurumu olmaktır.

Hedefinde; Acarkent Kavram Anaokulun’da çocuklar ezbere dayalı bilgi değil, araştırarak, sorgulayarak, deneme ve yanılma ile yaşayarak öğrenirler. Toplumda birey olduğunun farkında olan paylaşımcı, sorumluluk sahibi, öz disiplin ve benlik saygısı olan, kendi haklarını koruyan, başkasının haklarına saygı duyan, gelenek ve göreneklerimize bağlı, doğayı koruyan birey olarak eğitim alırlar. Anaokulu sadece çocuklara değil ebeveynlere de rehber olamayı ve okul öncesi eğitim kurumları içerisinde farklılık yaratmayı hedef almıştır.

Acarkent Kavram Anaokulu Milli Eğitim Bakanlığı’nın müfredatı doğrultusunda, yeni eğitim-öğretim dönemi Pandemi Uyum Protokolü çerçevesinde; ebeveynlerin öğrencileri okula bırakma ve okuldan alma, çocukların günlük uygulamalarında, sınıfların büyüklüğü ve öğrenci mevcudu sosyal mesafe, okul personeli ve öğretmenlerin okula geliş ve gidişlerinde, yemekhane kurallarında (tek kullanımlık malzemler kulanılarak), tüm bu süreçte titizlikle GÜMÜŞ İYONLU maske ve dezenfekte malzemeleri kullanılmak  ve çalışanların lojistik hizmetleri anaokulu tarafından özenli kurallar çerçevesinde yapılmaktadır.

Yemek konusu da titizlikle ele alınan anaokulunda, yemekler sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ara öğün olarak mutfaktan ayrı yemekhanede yenilmekte ve catering tarafından gelmektedir. Satranç, akıl oyunları, eğlenceli deneyler, taş atölyesi, ahşap, ebru, origami, dans atölyeleri (ek ücret) ve piyano (ek ücret) ile çocukların bireysel ve sosyal becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir.

Acarkent Kavram Anaokulu, veli görüşmeleri için Cumartesi günleri de açıktır.

 

 

Özellikler

Ücret

2022-2023 Aylık Kayıt Ücreti

 • Normal Kayıt Ücreti
  7.750 ₺
 • Kidoole İndirimli Kayıt Ücreti
  7.362 ₺
 • Ek nakit hediye

  İndirime ek olarak, okula üç taksit ödemenizden sonra Kidoole'den hesabınıza yatırılacaktır.

  1.500 ₺

Yorumlar

5.0 / 5.0
Profesyonellik 5.0
Güleryüz 5.0
Program zenginliği 5.0
Bina özellikleri 5.0
Ücretin karşılığı 5.0
Hijyen 5.0
 • Sevda Demir
  08/01/2022 at 14:56

  Her konuda bizi memnun eden bir okul tavsiye ederim.TEŞEKKÜRLER.

  Yararlı Yorum
 • Sevda Demir
  08/01/2022 at 14:54

  Kızımızı Acarkent Kavram Anaokuluna verdik .Çok memnun kaldık. Gerek öğretmenler olsun gerek idari kadro çok güzel insanlar. Ücret konusunda da destek oluyorlar. Bizim için hijyen çok önemliydi, o konuda da gayet iyiler. Kısacası iyi ki tanıştık. TEŞEKKÜRLER.

  Yararlı Yorum
 • blank
  Esma Tuna
  23/12/2021 at 17:35

  Her anlamı ile kaliteli bir okul çocuğumun eğitim konusunda ki kısım bi kenara güvende olması benim için daha önemli idi ve çok şanslıyız ki iyi bi okula iyi bi kuruma denk gelerek kavram Acarkent velisi olduk teşekkür ederiz

  Yararlı Yorum
 • blank
  Ahmet
  23/12/2021 at 17:33

  İyiki sizi tercih etmişim kavram Acarkent anaokulu çocuğum okulunu arkadaşlarını cok seviyor iyi ki ❤️

  Yararlı Yorum
 • blank
  Tuğba
  10/11/2021 at 23:05

  Yaklaşık bir yıldır çocuğumun bu okula gidiyor ve aklım kalbim o kadar rahat ki teşekkür ederim kavram ailesi

  Yararlı Yorum
 • blank
  Ela
  30/10/2021 at 17:05

  Muazzam bi okul kidoole’ye de ayrıca teşekkür ederiz

  Yararlı Yorum

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen

Randevu için İndirim Kodu Alın


  Mesai Dışı

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 07:00 - 18:30
  • Salı 07:00 - 18:30
  • Çarşamba 07:00 - 18:30
  • Perşembe 07:00 - 18:30
  • Cuma 07:00 - 18:30
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı

  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu

      İndirim Talep Formu