1.650₺ - 1.900₺

Akrida Başakşehir (Masallar Diyarı) Anaokulu

Başak, 4.Etap, Melodi Sk No:18, 34480 Başakşehir/İstanbul, Türkiye

Akrida Başakşehir (Masallar Diyarı) Anaokulu, İstanbul/Başakşehir anaokulları arasında yer almaktadır. Çocukların eğlenerek öğrendiği çocuk dostu, doğa dostu, orman dostu, hayvan dostu bir okuludur.

Anaokulunun 750 m2 bahçesi, minik hayvanat bahçesi, macera parkı, minik tarım alanı, minik futbol sahası, minik basketbol sahası, spor salonu, fen ve doğa, akıl oyunları, lego atölyesi, ışıklı masa, kapalı spor salonu, hobi bahçesi, ahşap atölyesi, seramik atölyesi, ekoloji alanı, böcek oteli, müzik atölyesi ve 7*24 güvenlik kamerası bulunmaktadır.

İstanbul Başakşehir Akrida Anaokulu’nda MEB odaklı eğitim, klasik sistem, çoklu zeka modeli, oyun temelli eğitim, Montessori ve Waldrof eğitim yaklaşımı da bazı etkinliklerde kullanılmaktadır. Ayrıca Native Speaker İngilizce öğretmeni, kadrolu branş öğretmenleri, kadrolu bahçıvan, güvenlik görevlisi ve psikolojik danışman da bulunmaktadır.

Yemek konusu titizlikle ele alınan anaokulunda, yemekler okul içinde hazırlanmakta ve mutfaktan ayrı yemekhanede yenmektedir. Yemeklerde katkı maddesi kullanılmamaktadır.

Anaokulunda İngilizce eğitimi haftanın beş günü verilmektedir. Kodlama, akıl oyunları ve satranç düzenli olarak uygulanmaktadır. Akrida Anaokulu resim, drama, orf, müzik, tiyatro drama, ahşap, sanat etkinliği, bu hayvanlar bir alem, şifam doğadan, türk büyüğü, bölge bölge türkiye, ülkeler, sabah sporu, pilates ve binicilik etkinlikleriyle çocukların bireysel ve sosyal becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Ayrıca kültürel geziler, mutfak atölyesi, orman gezileri, marangozhane aktivite ve sosyal gelişim etkinlikleri de bulunmaktadır.

Özellikler

Ücret

2021-2022 Aylık Kayıt Ücreti

 • Normal Kayıt Ücreti
  1.900 ₺
 • Kidoole İndirimli Kayıt Ücreti
  1.650 ₺
 • Ek nakit hediye

  İndirime ek olarak, okula üç taksit ödemenizden sonra Kidoole'den hesabınıza yatırılacaktır.

  400 ₺

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen

Randevu için İndirim Kodu Alın


  Açık

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 07:30 - 19:00
  • Salı 07:30 - 19:00
  • Çarşamba 07:30 - 19:00
  • Perşembe 07:30 - 19:00
  • Cuma 07:30 - 19:00
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı

  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu

      İndirim Talep Formu