Sign In

Biricik Anaokulu, İstanbul Bahçelievler anaokulları arasında yer almaktadır. Biricik Anaokulları, özsaygısı ve farkındalığı yüksek, özgün fikirler üret ebilen, merak eden, araştırmacı, sebep-sonuç ilişkisi kurabilen, manevi değerlere saygılı, ülkemizin kültürünü benimsemiş, sosyal, girişimci ve hayal eden bireyler yetiştirmeyi hedefler.

Biricik Anaokulları, farklılıkları avantaja dönüştürmeyi, kaliteyi standartlaştırmayı ve teknolojik gelişmelere adapte olmayı prensip olarak benimsemiştir. Kendini, ailesini, çevresindeki insanları ve tüm canlıları seven, onlara saygı duyan mutlu bireyler yetiştirmek öncelikli hedefimizdir.

Biricik Anaokullarında, 3-6 yaş arası öğrenciler için MEB’in hazırlamış olduğu okul öncesi eğitim programının temel alındığı, branş dersleri ve atölye etkinlikleri ile zenginleştirilmiş öğrenme merkezleri eşliğinde hazırlanan eğitim programı takip edilmektedir.

Anaokulunun 300 m2 bahçesi, tarım alanı, atölye sınıfları, uyku odası ve 7*24 güvenlik kamerası bulunmaktadır. Ayrıca 6 sınıf öğretmeni, 6 yardımcı öğretmen, psikolog, İngilizce öğretmeni, jimnastik öğretmeni ve yaratıcı drama öğretmeni bulunmaktadır. Yemek konusu titizlikle ele alınan anaokulunda, yemek menüsü diyetisyen tarafından hazırlanmaktadır. Yemekler okul içinde hazırlanmakta ve 3 öğün olarak mutfaktan ayrı yemekhanede yenilmektedir.

Erken yaşta dil öğrenimine önem veren anaokulunda İngilizce eğitimi haftada 5 gün verilmektedir. Haftada 1 gün akıl ve zeka oyunları eğitimi verilmektedir. Branş öğretmeni tarafından jimnastik dersi haftada 1 gün verilmektedir. Her ay 1 gezi programımız bulunmaktadır. Hayvanat bahçesi, akvaryum ve cam atölyesine ziyaretler yapılmaktadır.

Özellikler

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen

Randevu için İndirim Kodu Alın


  Açık

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 07:00 - 19:00
  • Salı 07:00 - 19:00
  • Çarşamba 07:00 - 19:00
  • Perşembe 07:00 - 19:00
  • Cuma 07:00 - 19:00
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı

  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu

      İndirim Talep Formu