Sign In

Starts from 2.600₺

Badem Çocuk Anaokulu

FEYZULLAH MAH. MİMOZALAR SK. NO: 5A MALTEPE / İSTANBUL

Badem Çocuk Anaokulu, İstanbul Maltepe anaokulları arasında yer almaktadır. Maltepe’nin en gözde semtlerinden Adatepe’de bulunan okulumuz Feyzullah Mahallesinde butik bir konseptle sınırlı sayıda öğrenci kapasitesine sahiptir. 50 kapasiteli olan okulumuzun en önemli avantajı sizlere bir aile ortamı sunmasıdır. Özel Badem Çocuk Anaokulu öncelikli hedefi, çocukların sevgi ve güven içinde anaokulu dönemlerini tamamlamalarıdır. Ebeveynlerinden ayrıldıktan sonra tanıştıkları ilk okul deneyimleri çocuk psikolojisi açısından çok önemlidir. Bizler ekip olarak oryantasyon sürecini en iyi şekilde geçirmenin mutluluğunu garanti etmekteyiz. Amacımız gün sonunda çocuklarımızı, okul kapısından mutlulukla uğurlamaktır.

Okulumuz MEB ilkelerini koruyarak, yapılandırmaca öğrenme yaklaşımı, Regio Emilia eğitim modelini örnek almaktadır. Çocuğun öğrenme aracı oyundur. Özel Badem Çocuk Anaokulu‘nda oyun ile eğitim birleştirilmiştir. Sanat faaliyetleri ön plandadır. Branş dersleri olarak piyano, drama ve el sanatları bulunmaktadır. Donanımlı okul öncesi öğretmenlerimiz tarafından her gün bir saat İngilizce eğitimi verilmektedir. Bahçe ve geleneksel çocuk oyunları her gün programda yer almaktadır.

Maltepe’de bulunan okulumuzda diyetisyenin belirlediği mevsime uygun yemekler hazırlanmaktadır. Her hafta yoğurdumuz mayalanmakta, salçamız, domates soslarımız Sakarya’da özel olarak hazırlanmaktadır. Yemek menümüz ve ders planımız aylık olarak velilerimiz ile paylaşılmaktadır. Okulumuzda tam gün ve yarım gün programları uygulanmaktadır. Uyku saatinin zorunlu tutulmadığı okulumuzda dileyen öğrenciler için uyku odamız bulunmaktadır. Öz bakım okulumuzun en önem verdiği kriterlerdendir.

Uzman klinik psikoloğumuz tarafından çocuklarımız sıklıkla değerlendirilmektedir. Velilerimizin isteği doğrultusunda randevulu birebir şekilde psikolog görüşmeleri yapılmaktadır.

İstanbul Maltepe Badem Çocuk Anaokulu’nun 150 m2 bahçesi, oyun alanı ve uyku odası bulunmaktadır. MEB müfredatının yanısıra Reggio Emilia eğitim anlayışını uygulamaktayız. Kadrolu branş öğretmenleri, piyano öğretmeni, dans öğremeni ve kadrolu hizmetli personeli bulunmaktadır. Yemek 2 öğün olarak okul içinde hazırlanmakta ve mutfaktan ayrı yemekhanede yenilmektedir. Ayrıca yemeklerde kullanılan tüm ürünler organiktir.

İngilizce haftada 5 gün her gün 1 saat verilmektedir. Haftada 2 gün deney yapılmaktadır. Resim, drama, piyano, modern dans, ritim dersleri her hafta düzenli olarak verilmektedir.

Özellikler

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen

Randevu için İndirim Kodu Alın


  Mesai Dışı

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 07:00 - 19:00
  • Salı 07:00 - 19:00
  • Çarşamba 07:00 - 19:00
  • Perşembe 07:00 - 19:00
  • Cuma 07:00 - 19:00
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı

  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu

      İndirim Talep Formu