Sign In

Enable Scrolling
Show Map

Ataşehir Küçükbakkalköy Mahallesi Anaokulları

İstanbul Ataşehir Küçükbakkalköy Mahallesi’nde yaklaşık 15 özel anaokulu ve kreş bulunmaktadır. Küçükbakkalköy Mahallesi konumu ve anaokulu çeşitliliği nedeniyle veliler tarafından tercih edilen bir bölgedir.

Ataşehir Mahallesi Anaokulu ve Kreş Fiyatları hangi düzeyde?

Küçükbakkalköy Mahallesi’nde özel anaokulu ve kreş fiyatları 2.000 TL ile 2.400 TL arasındadır. Ortalama fiyatın 2.200 TL olduğunu söyleyebiliriz. Fiyatlar, anaokulunun eğitim metodu, fiziksel imkanları, sosyal aktivitelerinin çeşitliliği ve yabancı dil eğitimi imkanlarına göre farklılık göstermektedir. Küçükbakkalköy bölgesinde anlaşmalı olduğumuz yaklaşık 3 özel anaokulu ve kreşe Kidoole indirimleriyle kayıt yaptırabilir ve okula çocuğunuzun devam etmesi durumunda 3. ayda verilen nakit hediyemizden de faydalanabilirsiniz.

Ayrıca Kidoole’nin anlaşmalı olduğu anaokulu ve kreşlerin, Kidoole analiz ekibi tarafından belirli kriterlerden geçtikten sonra anlaşma yapıldığını belirtmek isteriz. İstediğiniz özellik ve fiyat aralığındaki güvenilir kreş ve anaokulları hakkında daha detaylı bilgi almak için her zaman bize ulaşabilirsiniz.

Küçükbakkalköy Mahallesi Anaokullarında Hangi Eğitim Yaklaşımları Bulunuyor?

Ataşehir Küçükbakkalköy Mahallesi’nde çocukların bireysel becerilerine, ilgi alanlarına özgü her çocuğa özel eğitimi amaçlayan ve ahşap materyallerle öğrenmeyi destekleyen Montessori eğitim modelinin yanında çocuklara özgürce ve birlikte öğrenme fırsatı veren Reggio Emilia yaklaşımı Ataşehir anaokulları tarafından Milli Eğitim müfredatının yanında ek olarak tercih edilen eğitim yaklaşımlarındandır.

Veliler tarafından da Ataşehir Küçükbakkalköy Mahallesi Montessori Anaokulları, Ataşehir Küçükbakkalköy Mahallesi Reggio Emilia Anaokulları bu bölgede çok yapılan aramalar arasındadır. Kidoole üzerinden Montessori, Reggio Emilia gibi kelimelerle aramalar yaparak bölgenizdeki bu metotları kullanarak eğitim veren anaokullarına ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Küçükbakkalköy bölgesindeki Anaokulu ve Kreşlerin Fiziksel İmkanları ve Aktiviteleri

Ataşehir Küçükbakkalköy Mahallesi’nde bulunan anaokullarının çoğunda bahçe, açık ve kapalı oyun alanları, kum havuzu, organik tarım alanı, yüzme havuzu ve spor salonu mevcuttur.

Bu bölgede bulunan özel anaokulu ve kreşlerin çoğunda İngilizce eğitimi verilmektedir. Ataşehir Büyük Kutup Yıldızı Anaokulu, Ataşehir Umay Anaokulu gibi Kidoole’de bulunan bazı anaokulları İngilizce eğitim vermektedir.

Yabancı dilin dışında robotik kodlama, satranç, eğlenceli deneyler gibi çocukların zihinsel gelişimini destekleyen aktivitelerin yanında; tiyatro, halk oyunları, görsel sanatlar, bale, koro, dans, el sanatları, ebru, beden eğitimi ve jimnastik gibi sanatsal ve sportif aktiviteler Kidoole’nin acenteliğini yaptığı birçok özel anaokulu ve kreşte bulunmaktadır. Çocuklarınızın ilerideki eğitimine de katkı sağlamak için güler yüzlü ve güvenilir bir eğitimin yanında eğitimin kalitesi ve program içeriği sizin için önemli bir kriter olması gerekir.

Umarız Ataşehir Küçükbakkalköy Anaokulları ve Kreşleri hakkında verdiğimiz bilgiler, anaokulu ve kreş seçiminizi kolaylaştırmış ve aklınızdaki soru işaretlerini gidermiştir.

Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


      Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


        Online Hizmet Başvurusu