Sign In

Enable Scrolling
Show Map

Ataşehir Atatürk Mahallesi Anaokulları

İstanbul Ataşehir Atatürk Mahallesi’nde yaklaşık 30 özel anaokulu ve kreş bulunmaktadır. Atatürk Mahallesi konumu ve anaokulu çeşitliliği nedeniyle veliler tarafından tercih edilen bir bölgedir.

Ataşehir Atatürk Mahallesi Anaokulu ve Kreş Fiyatları hangi düzeyde?

Atatürk Mahallesi’nde özel anaokulu ve kreş fiyatları 2.150 TL ile 3.100 TL arasındadır. Ortalama fiyatın 2.750 TL olduğunu söyleyebiliriz. Fiyatlar, anaokulunun eğitim metodu, fiziksel imkanları, sosyal aktivitelerinin çeşitliliği ve yabancı dil eğitimi imkanlarına göre farklılık göstermektedir. Atatürk bölgesinde anlaşmalı olduğumuz yaklaşık 5 özel anaokulu ve kreşe Kidoole indirimleriyle kayıt yaptırabilir ve okula çocuğunuzun devam etmesi durumunda 3. ayda verilen nakit hediyemizden de faydalanabilirsiniz.

Ayrıca Kidoole’nin anlaşmalı olduğu anaokulu ve kreşlerin, Kidoole analiz ekibi tarafından belirli kriterlerden geçtikten sonra anlaşma yapıldığını belirtmek isteriz. İstediğiniz özellik ve fiyat aralığındaki güvenilir kreş ve anaokulları hakkında daha detaylı bilgi almak için her zaman bize ulaşabilirsiniz.

Atatürk Mahallesi Anaokullarında Hangi Eğitim Yaklaşımları Bulunuyor?

Ataşehir Atatürk Mahallesi’nde çocukların bireysel becerilerine, ilgi alanlarına özgü her çocuğa özel eğitimi amaçlayan ve ahşap materyallerle öğrenmeyi destekleyen Montessori eğitim modelinin yanında çocuklara özgürce ve birlikte öğrenme fırsatı veren Reggio Emilia yaklaşımı Ataşehir anaokulları tarafından Milli Eğitim müfredatının yanında ek olarak tercih edilen eğitim yaklaşımlarındandır.

Veliler tarafından da Ataşehir Atatürk Mahallesi Montessori Anaokulları, Ataşehir Atatürk Mahallesi Reggio Emilia Anaokulları bu bölgede çok yapılan aramalar arasındadır. Kidoole üzerinden Montessori, Reggio Emilia gibi kelimelerle aramalar yaparak bölgenizdeki bu metotları kullanarak eğitim veren anaokullarına ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Atatürk Mahallesi’ndeki Anaokulu ve Kreşlerin Fiziksel İmkanları ve Aktiviteleri

Ataşehir Atatürk Mahallesi’nde bulunan anaokullarının çoğunda bahçe, açık ve kapalı oyun alanları, kum havuzu ve spor salonu mevcuttur.

Bu bölgede bulunan özel anaokulu ve kreşlerin çoğunda İngilizce eğitimi verilmektedir. Ataşehir Neşe Erberk Anaokulu gibi Kidoole’de bulunan bazı anaokulları native speaker eşliğinde İngilizce eğitim vererek diğer anaokullarından farklılaşmaktadır. Ataşehir İlk Mektep Anaokulu gibi bazı anaokulları İngilizce’ye ek olarak Almanca eğitimi de vermektedir.

Yabancı dilin dışında robotik kodlama, satranç, eğlenceli deneyler gibi çocukların zihinsel gelişimini destekleyen aktivitelerin yanında; drama, orff, modern dans, ebru, resim, el sanatları, beden eğitimi, yoga ve jimnastik gibi sanatsal ve sportif aktiviteler Kidoole’nin acenteliğini yaptığı birçok özel anaokulu ve kreşte bulunmaktadır. Çocuklarınızın ilerideki eğitimine de katkı sağlamak için güler yüzlü ve güvenilir bir eğitimin yanında eğitimin kalitesi ve program içeriği sizin için önemli bir kriter olması gerekir.

Umarız Ataşehir Atatürk Mahallesi Anaokulları ve Kreşleri hakkında verdiğimiz bilgiler, anaokulu ve kreş seçiminizi kolaylaştırmış ve aklınızdaki soru işaretlerini gidermiştir.

Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


      Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


        Online Hizmet Başvurusu