Sign In

Diyarbakır Kayapınar anaokulları arasında yer alan Neşe Erberk Anaokulu’nu çevredeki diğer kreş ve anaokullarından farklı kılan en önemli özellikleri Türkiye genelinde 41 anaokulundan oluşan kurumsal anaokulu zincirine bağlı olmasıdır.

Anaokulunun bahçesi, yüzme havuzu, sera ve organik tarım alanı, evcil hayvan kulübesi, uyku odası, sanat atölyesi, hareket koordinasyon-bale atölyesi, mathazone atölyesi, anadili atölyesi, müzik atölyesi, play atölyesi, ingilizce atölyesi, yemekhanesi, mutfağı ve 7*24 güvenlik kamerası vardır.

Diyarbakır Neşe Erberk Anaokulu’nda MEB müfredatının yanında Reggio Emilia, GEMS, High Scope, Mathazone, Scamper, STEM, çocuk yogası, bahçe keşifleri, oyuncak tasarımı, grup oyunları müzik hareket, puzzle, yaratıcı drama, kitap günü, dikkat kodlama, ekoloji, mutfak etkinliği, deneyler ve manevi değerler eğitimi gibi çeşitli metotların etkinlikleriyle eğitim desteklenmektedir. Yemek konusu da titizlikle ele alınan anaokulunda, yemekler mutfaktan ayrı yemekhanede yenilmekte ve okul içinde hazırlanmaktadır. Kullanılan tüm ürünler bandrollü ve organiktir.

Ayrıca İngilizce öğretmeni, prodigies öğretmeni, müzik öğretmeni, hareket koordinasyon öğretmeni, 2-3 yaş grup öğretmeni ve yardımcı öğretmeni, 3-4 yaş grup öğretmeni ve yardımcı öğretmeni, 4-5 yaş grup öğretmeni ve yardımcı öğretmeni, muhasebe elemanı, temizlik görevlisi ve aşçısı bulunmaktadır.

İngilizce dersleriyle erken yaşta dil öğrenimini desteklemektedir. Robotik kodlama, akıl ve zeka oyunları, satranç, eğlenceli deneyler, jimnastik, yüzme, yoga, hareket koordinasyon, resim, ebru, drama, piyano, orff, ritim, prodigies, modern dans, perküsyon, dekoratif sanatlar ve çocuklar için müzik eğitimi etkinlikleriyle çocukların bireysel ve sosyal becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Ayrıca pandemi nedeniyle evden oyuncak getirilmeyen anaokulunda, oyuncaklar okulda oyuncak tasarımı atölyesinde yapılmaktadır.. Mutfak etkinlikleri de program dahilinde haftada 1 yada 2 gün uygulanmaktadır.

Özellikler

Ücret

2021-2022 Aylık Kayıt Ücreti Tam Gün

 • Normal Kayıt Ücreti
  3.529 ₺
 • Kidoole İndirimli Kayıt Ücreti
  3.353 ₺
 • Ek Nakit Hediye

  İndirime ek olarak, okula üç taksit ödemenizden sonra Kidoole'den hesabınıza yatırılacaktır.

  830 ₺

Video

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen

Randevu için İndirim Kodu Alın


  Açık

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 08:00 - 18:30
  • Salı 08:00 - 18:30
  • Çarşamba 08:00 - 18:30
  • Perşembe 08:00 - 18:30
  • Cuma 08:00 - 18:30
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı

  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu

      İndirim Talep Formu