1.900₺ - 2.300₺

Akın Hava Anaokulu

Servergazi, Ardıç Sk. no:65, 20040 Merkezefendi/Denizli

MİSYON Biz Akın Hava Anaokulu olarak çocukları;fiziksel, duygusal, zihinsel ve sosyal gelişimlerini sağlamak , yaparak yaşayarak öğrenme ortamları oluşturmak, onlara saygı, sevgi , iş birliği, sorumluluk, hoşgörü, yardımlaşma, paylaşma gibi davranışları kazandırarak Atatürk vatan millet bayrak aile ve insan sevgisini benimseyen milli ve manevi değerlere bağlı, kendine güvenen, çevresi ile iyi iletişim kurabilen, dürüst, ilkeli , çağdaş, düşünceli, hak ve sorumluluklarını bilen , empati duygusu gelişmiş, saygılı ve kültürel çeşitlilik içinde hoşgörülü bireyler olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz.

VİZYON Dünyada uygulanan , kabul görmüş okul öncesi eğitim programlarını okulumuzda uygulayarak Atatürk İlke Ve Devrimleri doğrultusunda yaratıcı, sorgulayan, değerlendiren, araştıran ve paylaşan bireyler yetiştirmek için ekip ruhu ile sevgimizi de katarak okul öncesi eğitimi toplumun tüm kesimlerinde yaygınlaştırmak ve projeler üretmek, çevresi ile barışık, etkili ve öğrenciyi merkez alan bir okul olarak emsallerimiz için örnek olmak.

Akın Hava Anaokulu, Denizli Merkezefendi anaokulları arasında yer almaktadır. Anaokulunun 550 m2 bahçesi, sera ve organik tarım alanı, 7/24 sesli kamera takibi, uyku odası, jimnastik odası, müzik odası ve beden eğitimi odası bulunmaktadır.

Denizli Akın Hava Anaokulu’nda MEB müfredatının yanında Steam, Montessori ve yaşam boyu öğrenme gibi çeşitli metotların etkinlikleriyle eğitim desteklenmektedir. Yemek konusu da titizlikle ele alınan anaokulunda, yemekler kurumda hazırlanmaktadır. Ayrıca bahçedeki meyve-sebze ağaçlarından yararlanılmaktadır. Native Speaker İngilizce öğretmeni, kadrolu beden eğitimi öğretmeni ve 3 adet okul öncesi öğretmeni, müzik öğretmeni, tam zamanlı uzman pskolojik danışmanlık personeli bulunmaktadır.

Haftada 6 saat İngilizce öğretmeni ile ders işlenmekte ve ders esnasında Türkçe konuşulmamaktadır. Akıl oyunları, satranç, jimnastik, beden eğitimi, resim, müzik, yaratıcı drama, çocuk yogası ve modern dans etkinlikleriyle çocukların bireysel ve sosyal becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Ayrıca seramik, oyuncak yapımı, hikaye tamamlama ve grup oyunları bulunmaktadır.

Özellikler

Ücret

2021-2022 Aylık Kayıt Ücreti

 • Normal Kayıt Ücreti
  2.300 ₺
 • Kidoole İndirimli Kayıt Ücreti
  1900 KDV DAHİL ₺
 • Ek Nakit Hediye

  İndirime ek olarak, okula üç taksit ödemenizden sonra Kidoole'den hesabınıza yatırılacaktır.

  450 ₺

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen

Randevu için İndirim Kodu Alın


  Mesai Dışı

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 07:45 - 18:00
  • Salı 07:45 - 18:00
  • Çarşamba 07:45 - 18:00
  • Perşembe 07:45 - 18:00
  • Cuma 07:45 - 18:00
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı

  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu

      İndirim Talep Formu