Minik Kelebekler Çocuk Koleji, Bursa Nilüfer anaokulları arasında yer almaktadır. Normal müfredatın dışında, bizler çocuklarımızın Minik Kelebekler Çocuk Koleji olarak, biz hayata başlangıcın çocuklukta verilen eğitimden geldiğinin bilincinde olan çağdaş, güvenilir, yeniliklere açık bir eğitim kurumuyuz.

Anaokulunun 200 m2 bahçe, kaydırak-salıncak-zıpzıp oyun alanı, tarım alanı, akıllı tahta, uyku odası ve 7*24 güvenlik kamerası bulunmaktadır.

Nilüfer Minik Kelebekler Çocuk Koleji’nde MEB’e bağlı müfredat ile Montessori’ye özgü materyalleri ve oyuncakları kullanarak Montessori eğitimi verilmektedir. Yemek konusu da titizlikle ele alınan anaokulunda, yemekler 3 öğün olarak okul içinde hazırlanmaktadır. Yemekler de kullanılan tüm ürünler organiktir. Ayrıca kadrolu branş öğretmenleri, müzik öğretmeni (Mimar Sinan Üniv. mezunu), İngilizce öğretmeni (Boğaziçi Üniv. mezunu), sağlık personeli ve psikolog (Boğaziçi Üniv mezunu) bulunmaktadır.

İngilizce-İspanyolca dersleriyle erken yaşta dil öğrenimini desteklemektedir. Mental aritmetik, akıl zeka oyunları branş öğretmeni tarafından jimnastik dersi haftada 1 gün verilmektedir. Binicilik, buz pateni ve yüzme yaz okulunda geçerli olmaktadır ve ek ücret talep edilmektedir. Santranç. bale, yoga ve piyano dersi ek ücrete tabi olarak verilmektedir. Resim ve yaratıcı drama dersleri de ayrıca haftada bir defa verilmektedir. Ayrıca her ay 3 etkinlik programı bulunmaktadır. Hayvanat bahçesi, at binme, doğa yürüyüşü gibi (Giriş ücreti ek olarak talep edilmektedir.)

Özellikler

Ücret

2021-2022 Aylık Kayıt Ücreti

 • Minik Kelebekler Çocuk Koleji, anlaşmış olduğumuz kurumsal şirketlerin çalışanları tarafından önerilmiştir. Anaokulu, analiz ekibimizin yaptığı araştırmalar neticesinde memnuniyeti yüksek anaokulu kategorisindedir. Ancak anaokulu ile indirim anlaşması henüz yapılmamıştır.
  Anaokulu ile indirim anlaşması yapılması durumunda indirimden faydalanmak için tıklayınız.

  İndirim Talep Formu

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen

Randevu için İndirim Kodu Alın


  Açık

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 07:30 - 19:00
  • Salı 07:30 - 19:00
  • Çarşamba 07:30 - 19:00
  • Perşembe 07:30 - 19:00
  • Cuma 07:30 - 19:00
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı

  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu

      İndirim Talep Formu