Sign In

3.150₺ - 3.500₺

Zerdali Kreş ve Gündüz Bakımevi

Ayyıldız, 1656. Cad No:21/B D:1-2 Blok, 06770 Etimesgut/Ankara

Zerdali Kreş ve Gündüz Bakımevi, Ankara Etimesgut anaokulları arasında yer almaktadır. Okulumuzda tam zamanlı olarak bulunan psikoloğumuz ile çocuklarımızın ruhsal gelişim takipleri yapılmakta, davranış özelliklerini belirlemek amacı ile testler uygulanmakta ve sonuçları değerlendirilmektedir.

Zerdali Anaokulu olarak günümüzdeki modern eğitim anlayışımız, öğrencilerimizin yalnızca zihinsel gelişimine yönelik olmayıp, onların bedensel , sosyal , ruhsal gelişimini de geliştirmeyi hedeflemektedir. Psikoloğumuz öğrencilerimizin bu dönemlerde yetenek ve becerilerini geliştirerek büyümelerinde, duygusal ve sosyal olgunluk kazanmalarında büyük katkı sağlar. Ayrıca bu süreçte öğrencilerimizin her biri öğretmenlerimiz tarafından gizlilik, güven ve kişilik haklarına saygı gösterilerek, istedikleri her konuda onları yargılamadan, koşulsuz kabul edilerek dinlenilir. Onlara birer yetişkin gibi değer verilerek açık ve dürüst bir ifadeyle çeşitli konularda sağlıklı karar verebilmelerine yardımcı olunur.

Anaokulunun 800 m2 bahçesi, 1000 m2 iç alanı, kapalı spor salonu, uyku odası, bebek odası, dinlenme odası, sanat odası, tiyatro ve gösteri alanı, reviri ve 7*24 güvenlik kamerası bulunmaktadır.

Ankara Zerdali Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde MEB müfredatının yanında Montessoriye özgü materyalleri ve oyuncakları kullanarak Montessori eğitimi verilmektedir. Ayrıca manevi ve dini değerler eğitimi de verilmektedir. Lisans mezunu sınıf öğretmenleri, İngilizce öğretmeni, Almanca öğretmeni, tenis öğretmeni, robotik kodlama öğretmeni ve psikolog(çocuk alanında uzman) da bulunmaktadır. Yemek konusu da titizlikle ele alınan anaokulunda, yemekler 3 öğün olarak okul içinde hazırlanmakta ve mutfaktan ayrı yemekhanede yenilmektedir. Yemekler de tüm ürünler organik kullanılmaktadır. Ayrıca bebek grubuna ekstra 2 ara öğün bulunmaktadır.

İngilizce haftada 1 gün, Almanca haftada bir gün şeklinde eğitim verilmektedir. Robotik kodlama ,akıl oyunları, satranç, eğlenceli deneyler gibi zihinsel gelişim programları uygulanmaktadır. Branş öğretmeni tarafından tenis dersi haftada 1 gün verilmektedir. Binicilik, buz pateni ve yüzme yaz okulunda geçerli olmaktadır, ek ücret talep edilmektedir. Resim, yaratıcı drama, müzik ve ritim çalışmaları haftalık programlara göre ders programına dahil edilmektedir.

Yıl içerisinde birçok gezi programımız bulunmaktadır. Hayvanat bahçesi, akvaryum,  gibi sosyal ziyaretler yapılmaktadır. Giriş ücreti ek olarak talep edilmektedir. Ayda bir okul içerisinde tiyatro ve eğlenceli organizasyonlar düzenlenmektedir. Okul içerisinde gerçekleşen etkinlikler için ek ücret talep edilmemektedir.

Özellikler

Ücret

2021-2022 Aylık Kayıt Ücreti

 • Normal Kayıt Ücreti

  Yaz Okulu 3500 TL

  3.500 ₺
 • Kidoole İndirimli Kayıt Ücreti

  Yaz Okulu 3000 TL

  3.150 ₺
 • Ek Nakit Hediye

  İndirime ek olarak, okula üç taksit ödemenizden sonra Kidoole'den hesabınıza yatırılacaktır.

  1.000 ₺

Video

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen

Randevu için İndirim Kodu Alın


  Açık

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 07:30 - 19:00
  • Salı 07:30 - 19:00
  • Çarşamba 07:30 - 19:00
  • Perşembe 07:30 - 19:00
  • Cuma 07:30 - 19:00
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı

  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu

      İndirim Talep Formu