1.700₺ - 2.000₺

Rüzgarın Hayal Dünyası Anaokulu

Birlik Mahallesi 435.Cadde 25/3-4 Çankaya Ankara

Rüzgar’ın Hayal Dünyası Anaokulu, Ankara Çankaya anaokulları arasında yer almaktadır. Az öğrenci çok ilgi sloganıyla hizmet veren butik bir anaokuluyuz. Çağın gerektirdiği tüm eğitimleri yaparak,yaşayarak öğretmeğe çalışıyoruz. Geleceğin vazgeçilmezi olan robotik kodlama eğitimlerini okul öncesi kademesinde kapsamlı bir şekilde veriyoruz. Beş yüz metre kare bahçemizde hem açık hava etkinliklerini hem de oyun aktivitelerini çocuklara sunuyoruz. Tamamen doğal ve katkısız beslenme prensibiyle,diyetisyen kontrolünde hazırlanan menülerimizle çocuklara temiz beslenme imkanını sunuyoruz. Tamamı el yapımı olan yoğurt,turşu gibi probiyotik yiyecekleri beslenme programımızda her gün tüketiyoruz. Öğrencilerimizin çocuk olduklarını unutmadan,beyin gelişiminin oluştuğu en verimli çağı maksimum performans ile tamamlamaya çalışıyoruz.

Anaokulunun 500 m2 bahçesi, parkı, organik mutfağı, kapalı oyun alanı, uyku odası, robotik kodlama laboratuvarı, gösteri salonu ve 7*24 güvenlik kamerası bulunmaktadır.

Ankara Çankaya Rüzgar’ın Hayal Dünyası Anaokulu’nda MEB müfredatının yanında çoklu zeka kuramını temel alan bir eğitim programı uygulanmaktadır. Montessori eğitim yaklaşımını da bazı etkinliklerde uygulamaktadır. Ayrıca İngilizce öğretmeni, kadrolu branş öğretmenleri, beden eğitimi öğretmeni, robotik kodlama öğretmeni, psikolojik danışman yemek ve temizlik personeli de bulunmaktadır. Yemek konusu titizlikle ele alınan anaokulunda, yemekler 3 öğün olarak okul içinde hazırlanmakta ve mutfaktan ayrı yemekhanede yenilmektedir. Yemeklerde de organik ürünler kullanılmaktadır.

Haftada 3 gün 1 saat İngilizce dersleriyle erken yaşta dil öğrenimini desteklemektedir. Haftada 2 ders branş öğretmeni ile robotik kodlama dersi yapılmaktadır. Branş öğretmeni tarafından beden eğitimi dersi haftada 2 gün verilmektedir. Binicilik ve yüzme yaz okulunda geçerli olmaktadır, ek ücret talep edilmektedir. Orff, yaratıcı drama ve resim dersleri haftada bir defa verilmektedir. Her ay bir gezi programımız bulunmaktadır. Giriş ve yol ücreti ek olarak talep edilmektedir. Her ay bir okulda dışarıdan gelen bir ekiple etkinliğimiz bulunmaktadır. Ek ücret talep edilmemektedir.

Özellikler

Ücret

2021-2022 Aylık Kayıt Ücreti

 • Normal Kayıt Ücreti
  2.000 ₺
 • Kidoole İndirimli Kayıt Ücreti
  1.700 ₺
 • Ek Nakit Hediye

  İndirime ek olarak, okula üç taksit ödemenizden sonra Kidoole'den hesabınıza yatırılacaktır.

  425 ₺

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen

Randevu için İndirim Kodu Alın


  Açık

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 07:30 - 18:30
  • Salı 07:30 - 18:30
  • Çarşamba 07:30 - 18:30
  • Perşembe 07:30 - 18:30
  • Cuma 07:30 - 18:30
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı

  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu

      İndirim Talep Formu