Sign In

Starts from 1.350₺

Minik Kalpler Anaokulu

FIRAT MAH. 1014 SK. ŞAHIN APT BLOK NO: 7A MERKEZ / AĞRI

Minik Kalpler Anaokulu, Ağrı Merkez anaokulları arasında yer almaktadır. Şeffaflık ve güven ilkelerine dayalı, aile sıcaklığı ortamı bulabileceğiniz nezih bir ortamdır. ‘Çocuğunuz gibi değil, çocuğumuz gibi bakıyoruz.’ ilkeli anlayışını benimseyerek bize en değerli varlıklarını emanet eden velilerimizi bu konuda temin etmek en önemli vazifemizdir.

Anaokulunun 220 m2 bahçesi, 7*24 güvenlik kamerası bulunmaktadır.

Ağrı Merkez Minik Kalpler Anaokulu’nda MEB müfredatının yanında Montessori’ye özgü materyalleri ve oyuncakları kullanarak Montessori eğitimi verilmektedir. Waldorf eğitim yaklaşımı da bazı etkinliklerde uygulanmaktadır. Anaokulunda ayrıca İngilizce öğretmeni, kadrolu branş öğretmenleri, kadrolu aşçı ve kadrolu temizlik görevlisi bulunmaktadır. Yemek konusu titizlikle ele alınan anaokulunda, yemekler okul içinde hazırlanmakta ve 3 öğün olarak sınıf sınıf ayrı olarak verilmektedir. Yemekler de kullanılan ürünlerin tümü organiktir.

Erken yaşta dil öğrenimine önem veren anaokulunda İngilizce eğitimi haftada 5 gün her gün 3 saat verilmektedir. Drama etkinlikleriyle interaktif bir şekilde hizmet verilmektedir. Haftada 2 gün branş öğretmeni ile satranç dersi yapılmaktadır. İşaret dili eğitmeni tarafından haftalık işaret dili eğitimi mevcuttur. Branş öğretmeni tarafından haftada 1 gün jimnastik dersi verilmektedir. Branş öğretmeni tarafından müzik ve enstrüman öğretimi dersleri 2 haftada 1 verilmektedir. Ayrıca haftada 1 defa resim ve yaratıcı drama dersleri verilmektedir.

Her ay 1 gezi programı bulunmaktadır. Kamu kurum ve kuruluşları da dahil olmak üzere sosyal etkinliklerin olduğu platformlara ziyaretler yapılmaktadır. Giriş ücreti ek olarak talep edilmektedir.

Özellikler

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Profesyonellik
Güleryüz
Program zenginliği
Bina özellikleri
Ücretin karşılığı
Hijyen

Randevu için İndirim Kodu Alın


  Mesai Dışı

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 07:00 - 19:00
  • Salı 07:00 - 19:00
  • Çarşamba 07:00 - 19:00
  • Perşembe 07:00 - 19:00
  • Cuma 07:00 - 19:00
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı

  Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


   Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


    Deneme İngilizce Eğitimi Talep Et!


     Online Hizmet Başvurusu

      İndirim Talep Formu