Sıkça Sorulan Sorular

Ebeveynlerle kreş, anaokulu, gündüz bakımevi, çocuk kulübü, etkinlik atölyesi gibi kurumları buluşturan bir internet sitesidir.
1. Çocuğunu ister mesai saatleri içinde, ister akşam isterse haftasonu birkaç saatliğine güvenilir bir yere emanet etmek istediğinde
2. Çocuğuna kurs, aktivite veya atölye programı aradığında
3. Çocuğunu sürekli göndereceğin kreş, anaokulu gibi bir kurum aradığında
Bu çocuğunun güvenliği içindir.
Rezervasyonu sen yaptıysan ama çocuğu başkası (dedesi, bakıcısı vs) bırakıp alacaksa, telefonuna gelen SMS kodunu söylediğin kişinin senin yönlendirdiğin kişi olduğunu anlıyoruz.
Bu sayede hem çocuğun ne zaman bırakılıp alındığını biliyorsun, hem de kuruma çocuğu teslim edeceği kişi için onay vermiş oluyorsun.
Çünkü birkaç saatliğine çocuğunu birine emanet edeceksen hiç tanımadığın birisine göre bakanlık ve diğer devlet organları tarafından denetlenen kurumlar daha güvenlidir.
Ayrıca bakıcı ile başbaşa kalmak yerine diğer çocuklarla da iletişim kurabileceğinden dolayı; kurumlar sosyalleşme açısından daha avantajlıdır.
Puanlama ve yorum yapabilirsin: Yüksek puan almak için kurum çocuğuna daha özenli bakar.
Daha sağlıklı karar verirsin: Rezervasyon yaptıracağın kurumların puan, yorum ve fiyatlarını karşılaştırırsın.
Evet, aksi takdirde hiç hizmet almamış olmasına rağmen kurumun tanıdığı kişilerden gelecek yüksek puanların veya rakiplerinden gelecek kötü değerlendirmelerin önüne geçemeyiz.
Henüz 5 rezervasyona ulaşmadığı anlamına gelir. İstatistiki olarak anlamlı olabilmesi için en az 5 rezervasyona ulaştıktan sonra puanları yayınlıyoruz.
Argo, küfür, aşağılama, politik söylem gibi durumlar dışında tüm yorumları onaylıyoruz. Eğer hala göremiyorsanız henüz 5 ebeveynin değerlendirmesine ulaşmamış olabilir.
Hayır, herhangi bir ücret ödemezsiniz.
Kurumlar belirler, biz sadece aracıyız, fiyatlara müdahil olmuyoruz.
Tek seferlik çocuk bakımı için (rezervasyon) sadece kredi kartıyla ödeme yapabilirsin.
1000 TL’ye kadar olan kurs, atölye ve etkinlikleri kredi kartıyla, 1000 TL üzerini ise kurumda ödeme seçeneği ile yapabilirsin.
Yıllık kayıt yaptıracağın kreş, anaokulu gibi kurumlara ödemeyi ise dilersen aylık olarak kredi kartından dilersen kurumda ödeme seçeneği ile yapabilirsin.
Kurumların mağdur olmaması için checkout vaktine özen göstermeni rica ederiz. Çünkü öğretmen ve kapasite planlaması senin beyan ettiğin check-in check-out süresine göre yapılmaktadır.
İlk 10 dk için ödemezsin. Ama sonraki her dakika için normal dakika ücretinin 2 katı ödersin. Örneğin saati 30 TL’den rezervasyon yaptıysan dakika ücreti 0,5 TL dir. Cezalı ödemede ise 1 TL olur. Yani 30 dk geç kaldıysan ilk 10 dk için ücret yansımaz, sonraki 20 dk için 20 TL ek ücret yansır.
Yansıyan 20 TL’yi size gelen check-out SMS’indeki linke tıklayarak yapabilirsiniz.
DAHA GÜVENLİ Çocuğunu kişiye değil kuruma emanet etmek istemez misin?
DAHA ESNEK Haftasonu veya haftaiçi, gece veya gündüz. Çocuğunu ne zaman bırakmak istersen.
DAHA YAKIN Çocuğunu sana yakın bir kuruma bırak, acil bir durumda kolaylıkla ulaş.
DAHA SOSYAL Çocuğun kurumda başka çocuklarla sosyalleşsin.

İletişim

Yavuz selim mah. Yosun sok. No:6/1
Beykoz/İstanbul
Tel: +90 216 706 03 02
Email: kurum@kidoole.com